Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > A klasa (Dębica)

Inter Gnojnica - Radomyślanka Radomyśl 1-5 (0-4)

1-5 Tabor 88

INTER:
Stachnik (46 Ziobro) - T. Bieś, M. Rogala, Świerad, Piątek - Hendzel, Bal (80 Paśko), Gdowik, Kot - Dziedzic, Walczyk (55 Ptaszek).
RADOMYŚLANKA: Pięta - Paweł Szydło, Gałat, Gera, Bukała - Folta, Giza (80 Kilian), Janeczek (75 Tabor), Adamczak (68 Piotr Szydło) - G. Szydło (70 Cierpich), Dudek.

Spotkanie ustawiły pierwsze dwa kwadranse. Goście narzucili szybkie tempo i po trzydziestu minutach wygrywali już 4:0. Gospodarze ograniczyli się do kilku kontr, z których jednak żadna nie mogła poważnie zagrozić bramce Radomyślanki. Po przerwie przyjezdni przestali forsować tempo i inicjatywę przejęli gracze z Gnojnicy. Deficyt z pierwszej połowy był jednak nie do odrobienia.