Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > IV liga (Podkarpacka)

2-2 Weres 63, karny
ZACZERNIE
: Kukulski - Stachyra, Kuźniarski, Radoń, Baran - Weres, Pegiel, Smężen (46 Pilecki), Lesniowski (87 Szyszka) - Jucha, Bukała (46 Adamczyk).
KOLBUSZOWIANKA: Kozioł - Mazurek, Pastuła, Polak, Serafin - Pruś (90 Jamróz), T. Abramowicz (80 Ciula), Krystel, Kołacz, Korab - Jedryas (75 Pik).

Emocje i raz jeszcze emocje. Mecz posiadał  dwa oblicza, do przerwy goście mieli już w zapasie dwa gole. Być może poczuli już smak zwycięstwa i po zmianie stron słono zapłacili za brak koncentracji. W 27 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy znalazł się Pruś. Kukulski interweniował wślizgiem.Arbiter uznał  to za przewinienie i wskazał na 11 metr boiska. Rzut karny wykorzystał Krystel.W 36 minucie Jędryas podał do Koraba a ten sprytnym strzałem zaskoczył Kukulskiego. Potem dla odmiany gole zdobywali  zaczernianie. Po indywidualnej akcji Adamczyka, który z końcowej lini idealnie zgrał piłkę do nadbiegającego Juchy, było już tylko 1-2. Na kolejną indywidualną akcję zdecydował się w 63 minucie Weres. Sfaulował go Mazurek. Okazji nie zaprzepaścił sam poszkodowany doprowadzając z karnego do remisu.