Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > II liga (wschód)

Start Otwock - Przebój Wolbrom 3-0 (0-0)

1-0 Moryc 49
2-0 Moryc 63, karny
3-0 Mazurkiewicz 78

Sędziował Wojciech Sawa (Chełm). Żółte kartki: Siedlarz, Duda. Czerwona kartka: Duda,  (67, 2. żółta). Widzów 500.

START: Olsztyński (87 Anusiewicz) - Bobrowski, Karaś, Moryc, Stańczuk - Buszko, Tokaj, Mazurkiewicz (77 Puciłowski), Kęsek (60 Endzelm) - Warszawski (69 Sobótka), Wocial.
PRZEBÓJ: Kwaśny - Duda, Rosłoń, Kiczyński, Wdowik - Chrzanowski, Guja (80 Kowalski), Siedlarz, Trzmielewski - Kuta, Żmudka (65 Rak) .

 


Przebój, który zabierał punkty Resovii i Kolejarzowi, nie dał rady uczynić takiej samej krzywdy innemu kandydatowi do awansu - Startowi Otwock. Zwyciężając zespół Dariusza Dźwigały przedłużył swoje  nadzieje na awans.

 

Start przeważał od początku, ale bez klarownych sytuacji. Jedną z cieakwszych zmarnował Adam Warszawski - w sytuacji sam na sam strzelił  prosto w Mateusza Kwaśnego, który pojawił się w bramce Przeboju w miejsce etatowego bramkarza Macieja Palczewskiego.

Drugą połowę Start także zaczął bojowo i szybko stanął przed bramkową szansą. Po faulu na Warszawskim z rzutu wolnego do bramki trafił Moryc. Ten sam piłkarz kwadrans później wykorzystał rzut karny i podwyższył prowadzenie Startu. Odtąd niepodzielnie panował on na boisku.  W 78 min przyniosło to bramkowy skutek. Mazurkiewicz mocnym strzałem z woleja pokonał Kwaśnego.Bliski szczęścia był jeszcze Wocial, trafił mocnym uderzeniem w słupek.

ST/oksotwock.pl

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty