Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Żaki > Grupa IIB (Kraków) Ż

Wisła II Kraków - Piast Skawina 5-9 (4-4)

Gole dla Piasta: Eryk Kierzkowski 3, Szymon Poskróbek 2, Norbert Ożóg 2, Kamil Górnisiewicz, Kacper Morawa
PIAST: Tomasz Śliwa - Eryk Kierzkowski, Maciej Pacułt, Kacper Morawa - Mateusz Kowalczyk - Szymon Poskróbek, Kamil Górnisiewicz oraz Oliwier Chrostek, Łukasz Kasperczyk, Dominik Kmiecik, Norbert Ożóg, Julia Szymuś, Jakub Wrzoszczyk.

Mecz efektownie rozpoczął Szymon Poskróbek, który znakomicie wykończył indywidualny rajd lewym skrzydłem. Wynik 1-0 utrzymywał się przez większość pierwszej połowy. Dwie minuty dekoncentracji wystarczyły, by po chwili było 3-1 dla krakowian. W obozie Piasta zapanowała konsternacja. Po chwili sytuacja została opanowana, dwa gole zdobył po indywidualnych akcjach Norbert Ożóg, potem trafił Eryk Kierzkowski i Piast objął prowadzenie 4-3. W ostatniej chwili, tuż przed przerwą, wiślacy wyrównali.

Druga połowa miała początkowo wyrównany przebieg, potem Piast przejął inicjatywę, prowadził 6-5 dzięki golom Kacpra Morawy i Kamila Górnisiewicza. W końcówce goście dominowali, czego efektem dwa gole Eryka Kierzkowskiego i jeden Szymona Poskróbka.