Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Żaki > Grupa IIB (Kraków) Ż

Piast Skawina B - Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów A 5-9 (2-5)

Gole dla Piasta: Michał Litwa 3, Kamil Górnisiewicz, Szymon Poskróbek
PIAST: Tomasz Śliwa, Oliwier Chrostek, Jakub Wrzoszczyk, Łukasz Kasperczyk, Mateusz Kowalczyk, Kamil Górnisiewicz, Szymon Poskróbek oraz Norbert Ożóg, Michał Litwa, Norbert Mej, Jakub Madej.

W drugim meczu AP 2011 Zabierzów zagrała w tym samym składzie co w pierwszej potyczce, gdyż przyjechała do Skawiny w dziesiątkę. I choć pierwszego gola zdobył Piast po strzale Szymona Poskróbka, potem do głosu doszli już zabierzowianie, którzy na przerwę schodzili przy prowadzeniu 5-2.

Druga połowa była już bardziej wyrównana, ale mimo wsparcia udzielonego przez grających w zespole A Litwę, Meja i Madeja - nie było możliwe odwrócenie losów meczu.