Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Żaki > Grupa II (Kraków) Ż
Piast umocnił się na pozycji lidera2012-10-02 07:22:00

Piast Skawina - Albertus Kraków 15-3 (7-1)

Gole dla Piasta: Michał Litwa 7, Szymon Poskróbek 3, Jakub Madej 2, Norbert Mej 1, Szymon Wilk 1, Kamil Górnisiewicz 1
PIAST: Tomasz Śliwa - Franciszek Kurlit, Karol Klimek, Jakub Madej - Norbert Mej - Szymon Poskróbek, Michał Litwa oraz Oliwier Chrostek, Dawid Dąbrowski, Kamil Górnisiewicz, Łukasz Kasperczyk, Eryk Kierzkowski, Dominik Kmiecik, Mateusz Kowalczyk, Kacper Kuflowski, Kacper Morawa, Norbert Ożóg, Maciej Pacułt, Szymon Wilk.

Goście przyjechali na mecz bez drużyny B, więc rozegrano tylko jeden mecz. Na wniosek trenera Grzegorza Krzysiaka zagrano za to dłużej, bo 2 razy 35 minut, by wszyscy zawodnicy dostali szansę gry.

Od początku uwidoczniła się duża przewaga gospodarzy, którzy raz po raz groźnie atakowali bramkę rywali. Do przerwy było 7-1. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i chłopcy ze Skawiny powiększali przewagę, prezentując przy tym często bardzo dobre akcje. Potwierdzili to zresztą po meczu rodzice dzieci z Albertusa, którzy komplementowali zespół Piasta za wysokie umiejętności i dobrą organizację gry.

Dzięki temu zwycięstwu żaki Piasta umocniły się na prowadzeniu w tabeli swojej grupy. Również drużyna B jest liderem rozgrywek.