1. kolejka 3-4 września 2011 |
Akademia Piłkarska 21 II | 22-2 | Jadwiga II Kraków | 3 września, 13:00 |
Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 4-1 | Hutnik II Kraków | 3 września, 14:30 |
Albertus Kraków | 0-3 | Wisła II Kraków | 4 września, 12:00 |
|
|
2. kolejka 10-11 września 2011 |
Jadwiga II Kraków | 0-5 | Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 7 września, 18:00 |
Albertus Kraków | | Akademia Piłkarska 21 II | 10 września, 10:30 |
Mecz przełożony na inny termin |
Wisła II Kraków | 8-3 | Hutnik II Kraków | 11 września, 12:00 |
|
|
3. kolejka 17-18 września 2011 |
Hutnik II Kraków | 5-2 | Jadwiga II Kraków | 17 września, 09:00 |
Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 1-13 | Albertus Kraków | 18 września, 12:00 |
Akademia Piłkarska 21 II | 0-7 | Wisła II Kraków | 18 września, 16:00 |
|
|
4. kolejka 24-25 września 2011 |
Jadwiga II Kraków | 0-10 | Wisła II Kraków | 21 września, 18:00 |
Albertus Kraków | 0-3 | Hutnik II Kraków | 24 września, 14:00 |
Akademia Piłkarska 21 II | | Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 25 września, 12:00 |
|
|
5. kolejka 1 października 2011 |
Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 0-12 | Wisła II Kraków | 28 września |
Hutnik II Kraków | 4-6 | Akademia Piłkarska 21 II | 1 października, 09:00 |
Jadwiga II Kraków | 8-13 | Albertus Kraków | 1 października, 09:00 |
|
|
6. kolejka 8-9 października 2011 |
Jadwiga II Kraków | 5-2 | Akademia Piłkarska 21 II | 8 października, 10:00 |
Hutnik II Kraków | 7-4 | Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 8 października, 10:00 |
Wisła II Kraków | 7-2 | Albertus Kraków | 9 października, 12:00 |
|
|
7. kolejka 15-16 października 2011 |
Hutnik II Kraków | 2-7 | Wisła II Kraków | 15 października, 13:00 |
Akademia Piłkarska 21 II | | Albertus Kraków | 16 października, 10:00 |
Mecz odwołany z powodu zimna |
Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 9-3 | Jadwiga II Kraków | 19 października, 17:00 |
|
|
8. kolejka 22-23 października 2011 |
Jadwiga II Kraków | 2-5 | Hutnik II Kraków | 22 października, 09:00 |
Wisła II Kraków | | Akademia Piłkarska 21 II | 23 października, 12:00 |
Albertus Kraków | | Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 23 października, 12:00 |
|
|
9. kolejka 10 kwietnia 2012 |
Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | | Wisła II Kraków | 16 kwietnia, 17:00 |
Hutnik II Kraków | 3-1 | Jadwiga II Kraków | 10 kwietnia, 16:00 |
Nadwiślan Kraków | | Albertus Kraków | 11 kwietnia, 17:45 |
Akademia Piłkarska 21 II | | Bibiczanka Bibice | 10 kwietnia, 18:00 |
|
|
10. kolejka 14-15 kwietnia 2012 |
Wisła II Kraków | 7-2 | Hutnik II Kraków | 17 maja |
Mecz przełożony z 14.04 na 17.05.2012 |
Albertus Kraków | | Akademia Piłkarska 21 II | 14 kwietnia, 11:00 |
Jadwiga II Kraków | 3-3 | Nadwiślan Kraków | 14 kwietnia, 09:00 |
Bibiczanka Bibice | | Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 15 kwietnia, 11:00 |
|
|
11. kolejka 18 kwietnia 2012 |
Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | | Albertus Kraków | 30 kwietnia, 17:00 |
Jadwiga II Kraków | 5-10 | Wisła II Kraków | 18 kwietnia, 18:00 |
Nadwiślan Kraków | | Akademia Piłkarska 21 II | 18 kwietnia, 17:45 |
Hutnik II Kraków | | Bibiczanka Bibice | 18 kwietnia, 17:30 |
|
|
12. kolejka 21-22 kwietnia 2012 |
Albertus Kraków | 1-3 | Hutnik II Kraków | 22 kwietnia, 12:30 |
Akademia Piłkarska 21 II | | Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 21 kwietnia, 09:30 |
Nadwiślan Kraków | 2-6 | Wisła II Kraków | 21 kwietnia, 09:30 |
Bibiczanka Bibice | | Jadwiga II Kraków | 22 kwietnia, 13:30 |
|
|
13. kolejka 25-26 kwietnia 2012 |
Hutnik II Kraków | | Akademia Piłkarska 21 II | 26 kwietnia, 17:00 |
Jadwiga II Kraków | 3-6 | Albertus Kraków | 26 kwietnia, 17:30 |
Nadwiślan Kraków | | Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 25 kwietnia, 17:45 |
Wisła II Kraków | | Bibiczanka Bibice | 26 kwietnia, 17:30 |
|
|
14. kolejka 28 kwietnia 2012 |
Albertus Kraków | | Wisła II Kraków | 28 kwietnia, 10:00 |
Akademia Piłkarska 21 II | 4-10 | Jadwiga II Kraków | 28 kwietnia, 09:30 |
Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | | Hutnik II Kraków | 20 maja, 11:00 |
Nadwiślan Kraków | | Bibiczanka Bibice | 2 maja, 17:45 |
|
|
15. kolejka 2-3 czerwca 2012 |
Jadwiga II Kraków | 8-5 | Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 9 maja |
Wisła II Kraków | | Akademia Piłkarska 21 II | 31 maja, 17:30 |
Hutnik II Kraków | | Nadwiślan Kraków | 2 czerwca, 14:00 |
Bibiczanka Bibice | | Albertus Kraków | 3 czerwca, 11:00 |
|
|