Brzezina Osiek - Jałowiec Stryszawa 2-6 (1-1)

2-6 Świerkosz 79

Sędziował Piotr Mucha (Olkusz). Widzów 200.
BRZEZINA: Kulczyk - Luranc, Damian Płonka, Majda, M. Szczepaniak - M. Gros (72 Brdęk), R. Gros, Juras, P. Płonka (75 Mieszczak), Daniel Płonka (80 Bąba) - Jaromin.
JAŁOWIEC: Dudek - Pochopień (61 D. Bachorczyk), Bartyzel, Starowicz, Jamróz - Mentel (70 Pindel), Pietrusa, P. Bachorczyk (46 Kłapyta), G. Jodłowiec - Świerkosz (80 Janik), Goryl.

Zaczęło się obiecująco dla gospodarzy, którzy po kwadransie prowadzili 1-0. Gola w sytuacji "sam na sam" strzelił Daniel Płonka. Faworyzowany Jałowiec wyrównał dopiero niedługo przed przerwą - Bartyzel wykorzystał błąd miejscowej obrony.

W II połowie zespół Brzeziny zaatakował, ale gola zdobyli goście. Najpierw Mentel, a następnie padły kolejne bramki dla Jałowca, najładniejsza ta uzyskana przez Jamroza z wolnego.