Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > VI liga (Kraków)
Raba zrewanżowała się Pcimiance

Pcimianka Pcim - Raba Dobczyce 0-2 (0-0)

0-1 Paweł Mróz 60
0-2 Paweł Mróz 75

Sędziowali: Grzegorz Bochenek oraz Gerard Teper i Krzysztof Salawa (Myślenice). Żółte kartki: Filipek, Hodurek - Brytan, Hyży, K. Piwowarczyk. Widzów 200.
PCIMIANKA: Kipek - Mackiewicz, Łukasik, Hodurek, Filipek - Marszalik, Ignyś, Wolski (77 Chmiel), Moskal (69 Urban) - Salawa (70 Błaszczak), P. Muniak.
RABA: Ruman - Latoń, Budyn, Brytan, Zborowski - Mróz (84 K. Piwowarczyk), D. Piwowarczyk, Kabaja, Rapacz (68 Suder) - Hyży (85 Batko), Gorzkowski (58 Krawczyk).

Zespół Raby z nawiązką zrewanżował się Pcimiance za jesienną porażkę 0-1 na własnym boisku.

Pierwsze 45 minut nie przyniosło wielu emocji i do przerwy był bezbramkowy remis.

Po zmianie stron pierwsi zaatakowali gospodarze, a dokładniej ich obrońca - Łukasz Hodurek. Stojąc w okolicy pola bramkowego główkował pod poprzeczkę, ale Ruman świetnie obronił uderzenie. Chwilę później do głosu doszli piłkarze Raby. To oni po godzinie gry wyszli na prowadzenie. Paweł Mróz dopełnił formalności z 5-7 m wykańczając wcześniejszą akcję z Hyżym.

Upłynął kwadrans i znów Mróz zaskoczył Kipka. Tym razem podawał Damian Piwowarczyk, a popularny "Pawełek" głową skierował futbolówkę do bramki. Wynik nie uległ zmianie i to podopieczni Wojciecha Klicha mogli się cieszyć z pierwszych wiosennych trzech punktów.