Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > VI liga (Kraków)

Wiślanie Jaśkowice - Gościbia Sułkowice 2-0 (1-0)

1-0 Wcisło 30
2-0 Ożóg 60

WIŚLANIE: Grzesiak - Woźniak, Marcin Morawski, Karnia, Ignacok (46 Krupnik) - Rzeszótko, Radziszewski (65 Hynek), Kapusta, Sady - Wcisło (80 Cygan), Ożóg (70 Kazek).

Bardzo udany debiut drużyny z Jaśkowic w "okręgówce". Gospodarze (grający na boisku Milenium w Skawinie) przewyższali spadkowicza z V ligi.

Prowadzenie uzyskał w 30. minucie wypożyczony z Radziszowianki Maciej Wcisło, który dostał prostopadłe podanie, minął bramkarza i posłał piłkę do siatki. Pięć minut później powinno być 2-0, ale Ożóg nie wykorzystał karnego za faul na Wciśle. Niefortunny strzelec zrehabilitował się w II połowie, gdy po prostopadłym zagraniu na szybkości uderzył celnie po "długim", zdobywając drugiego gola.

Gospodarze mogli wygrać wyżej, Wcisło (w 5. minucie) i Kazek (w końcówce) zaliczyli trafienia w poprzeczkę.

Gościbia nie miała czystej sytuacji bramkowej, najgroźniejszy w jej wykonaniu był strzał z wolnego w II połowie meczu.