Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > VI liga (Kraków)
Druga wygrana, druga przegrana, czyli Raba - Proszowianka 3-1

Raba Dobczyce – Proszowianka  3-1 (0-0 )

0-1 Latoń 57 (samobójcza)
1-1 Krawczyk 65
2-1 Piwowarczyk 72
3-1 Grudzień 82
Sędziował Tomasz Piróg. Żółte kartki: Latoń -Stanula, Maśnica, O. Gorzkowski. Widzów 180.
RABA:
Ruman – Latoń, D. Wyroba, Godula, Grudzień – Choroba (64 Hyży), Piwowarczyk, Wilk, Kawalec (46 Rapacz) – Gorzkowski (64 Krawczyk), Rozwadowski (83 Jamróz).
PROSZOWIANKA: Niedźwiedź – Jasielski, R. Stanula, Szaporów, Pałaszewski – O. Gorzkowski, Gałkowski (46 M. Przeniosło), Młodawski (46 Kaczor), T. Przeniosło – Wrona (46 Maśnica), Pacyga.

Drugi mecz i druga wygrana Raby, natomiast w przypadku beniaminka rozgrywek druga przegrana. Mecz miał dwa oblicza – bezbarwna pierwsza część nie przyniosła żadnych bramek, piłkarze grali ospale, ożywienie nastąpiło dopiero po przerwie – goście objęli prowadzenie po niefortunnym strzale samobójczym Latonia (głową) w 57. minucie, wyrównanie padło po pięknej akcji Rozwadowskiego, który posłał piłkę na nogę rozpędzonego 40–letniego Krawczyka, a ten nie namyślając się posłał ją z 12 m do siatki przyjezdnego zespołu. 7 minut potem było już 2-1 dla rozpędzonych gospodarzy – celnym uderzeniem głową z 5 m futbolówkę do bramki Proszowianki skierował aktywny Piwowarczyk, a wynik meczu w 82. minucie ustalił Grudzień, celnie uderzając piłkę głową z 8 m.