Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Wadowice)

Soła Oświęcim - Iskra Brzezinka 1-0 (1-0)

1-0 Bartłomiej Jasiński 27
Żółte kartki: Janeczko, Sałapatek, Wójcikiewicz - Cienkosz, Adamczyk, Mateusz Mędrysa, Paweł Maciesza. Widzów 400.
SOŁA: Ł. Nowak - Sałapatek, Baluś, Stemplewski, Jamróz - M. Nowak (84 Płatek), Janeczko, Rajman, Mika (89 Hałat) - Borowczyk (80 Piskozub), B. Jasiński (73 Wójcikiewicz).
ISKRA: J. Jasiński - Knapik, Mateusz Mędrysa, Szewczyk, Paweł Maciesza (86 Koczur) - Cienkosz, Adamczyk, Opala, Krzemień (55 W. Nowak) - Ryś, Tobik.

W 3. kolejce wadowickiej V ligi, Soła Oświęcim po niezbyt atrakcyjnym dla oka meczu, pokonała Iskrę Brzezinka 1-0. Bramkę zdobył Bartłomiej Jasiński, który wykorzystał błąd bramkarza... Jakuba Jasińskiego.

Jedyny gol padł w 27. minucie. Na wrzutkę z ponad 40 metrów zdecydował się Wojciech Jamróz. Jakub Jasiński źle obliczył lot piłki, w efekcie golkiper Iskry najzwyczajniej w świecie się z nią minął. Na taki obrót sprawy czekał tylko Bartłomiej Jasiński, który głową skierował futbolówkę do pustej bramki.

20 minut po przerwie swoich były kolegów mógł pogrążyć Bartłomiej Mika. Pomocnik Soły po dośrodkowaniu Grzegorza Rajmana z rzutu rożnego, zgubił krycie i przymierzył głową. Piłka trafiła w poprzeczkę, odbiła się od ziemi i wyszła w pole.

Później jeszcze strzał w poprzeczkę zaliczyli goście, uczynił to głową Mateusz Mędrysa, po centrze Daniela Adamczyka z wolnego.

Sebastian Stemplewski (trener Soły Oświęcim):
- Z wyniku jestem bardzo zadowolony, bo wygraliśmy, ale z gry nie. W Osieku pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę, a tutaj przeważała walka. Największe zastrzeżenia mam do tego, że nie graliśmy piłką, czyli krótko mówiąc zagranie - wyjście na pozycję. Zamiast tego było przyjęcie futbolówki, holowanie, strata i powrót. Tak wyglądało to spotkanie.

Michał Woźny (sołaoswiecim.futbolowo.pl)