Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Wadowice)
Niewykorzystany karny, niewykorzystana "setka"2012-05-13 17:50:00

V liga wadowicka: Izdebnik - KS Chełmek 1-1 (1-0)

1-0 Klimczyk 7
1-1 Bąk 53
Sędziowali Łukasz Mnich oraz Paweł Bagan i Sławomir Bucki (wszyscy Kraków). Żółta kartka: Bielach.
IZDEBNIK: Augustyn - Bielach, Bochniak, Badoń, Ziaja - Jaworski, Kurpiel (78 Cebula), Mikołajczuk, Paweł Mzyk - Frankowski, Klimczyk.
CHEŁMEK: Żołnieczko - Kowalczyk (35 Cieciera), Zawadzki (40 Kłapacz), Górski - Tekielak, Chylaszek, Musiał, Mrożek, Kysiak (46 Kaczor) - Kustra, Bąk.

Izdebnik szybko objął prowadzenie, a w 24. minucie mógł podwyższyć na 2-0, lecz Frankowski nie wykorzystał karnego. Po przerwie goście wyrównali, a w ostatniej z doliczonych 4 minut mogli rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Po zagraniu po ziemi z prawego skrzydła Bąk nie zdołał z metra wpakować piłki do bramki...