Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Tarnów)
V liga Tarnów: Olimpia Wojnicz bez straty punkty2011-08-28 09:21:00

Kolejne, czwarte zwycięstwo w V lidze tarnowskiej odniosła Olimpia Wojnicz i bez straty punktu przewodzi w tabeli. Tym razem w pokonanym polu Wojniczanie zostawili Piasta Czchów, wygrywając bez większych problemów 3-0.

Olimpia Wojnicz - Piast Czchów 3-0 (2-0)

1-0 Ocłoń 5

2-0 Sikorski 35

3-0 Pytka 80 (karny)

OLIMPIA: Michałek - Malisz (88 Migoń), Lądwik, Pytka, Kuboń (60 Niemczyk) - Kusion, Kurzawski, Fryś (75 Biernacki), Sikorski - Sznajder, Ocłoń.

PIAST: Koźma - Sobczyk, Wnęk, Pachota, Flasiński - Nowak (72 Bodziony), Kaczor, Jaje (46 Furmański), Kmiecik (76 Furmański) - Głowack (84 Zięba), Górka.

Jak padły bramki

1-0 Okres przewagi gości, którzy byli aktywni w pierwszych minutach meczu pod bramką Olimpii. Po jednej z akcji Piasta piłkę łapie Paweł Michałek i dalekim wykopem wprowadza piłkę do gry, ta lobuje stoperów gości i spada wprost pod nogi Ocłonia, który z 8 metrów pakuje piłkę do siatki obok bezradnego bramkarza.

2-0 Przerwana akcja Piasta kończy się szybką wymianą podań Olimpii w środku pola, w wyniku której prostopadłą piłkę z lewej strony od Kurzawskiego otrzymuje Sikorski, łamie jeszcze do środka i strzela po krótkim słupku nie do obrony.

3-0 Ocłoń przewracany w polu karnym. Sędzia bez wahania pokazuje na jedenasty metr. Do piłki podchodzi Pytka i 3-0 dla Olimpii.