Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > V liga (Kraków-Wadowice)

Bronowianka Kraków - Wróblowianka Wróblowice 2-1 (0-1)

0-1 Sane Karamo 29

1-1 Góral 57

2-1 Wroński 88

Sędziował Łukasz Kozioł z Tarnowa. Żółte kartki: Gilski, G. Grzesiak, Małodobry, Góral. Czerwone kartki Małodobry (33, za drugą żółtą), G. Grzesiak (90, za drugą żółtą).

BRONOWIANKA: Mrowiec - Walczak, Gilski, Małodobry, Lutak (82 Wroński) - Jóźwik, Kowalczyk, Góral, Osowski - Socha, Łabuda.

WRÓBLOWIANKA: Bubetty - Krzeszowiak, M. Grzesiak, Golonek, G. Grzesiak - Lubański, Mielec (66 Mączeński), Kijowski (46 Mikołajczyk), T. Grzesiak (46 Drame) - Sane Karamo, Gawlik.

Goście z Wróblowic chyba za bardzo byli pewni zaksięgowania pełnej zdobyczy i nawet grający na co dzień jako stoper Sane Karamo został napastnikiem. Przyjezdni w kolejnym meczu mieli przewagę, a mimo to zeszli z boiska pokonani. Grali nieźle, mieli mnóstwo okazji, trafiali w słupek i poprzeczkę, co mogło załamać mocno zdenerwowanego trenera Jacka Piszczka. Za to Bronowianka - borykająca się z problemami kadrowymi - zagrała bardzo ambitnie i dość sensacyjnie zgarnęła trzy punkty. Jest to tym warte podkreślenia, że podopieczni Janusza Sputy przegrywali 0-1, a od 33 minuty grali w dziesięciu! W 57 minucie do wyrównania doprowadził Piotr Góral z rzutu wolnego, a zwycięskiego gola zdobył rezerwowy, 17-letni golkiper Szymon Wroński, który już wiosną grywał w ataku.

Bronowianka po raz ostatni wygrała 16 października 2010 roku na boisku w Piaskach Wielkich.