Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > V liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia/Siersza - Niwa Nowa Wieś 1-1 (1-0)

1-0 Jędrzejczyk 20

1-1 M. Naglik 90

Sędziował Marcin Bocoń z Żabna. Żółte kartki: Rogalski - Chwierut, Tomala. Widzów 120.

MKS: Wilk – Cieszyński, P. Szczepanik, Kalinowski, T. Szczepanik – Czyszczoń (38 Rolka), Hałat, Wojdyła (58 Mendela), Lickiewicz – Jędrzejczyk, Rogalski (68 Pająk).

NIWA: Felsch - Ozimina, Tomala, Chwierut (71 M. Naglik), Góral - Tlałka, Swarzyński, Kajor (77 Stawowczyk), K. Bączek - Piskorek, Dubiel.

Rewelacyjny Garbarz Zembrzyce został nowym liderem V ligi krakowsko-wadowickiej. Stało się tak, bowiem zespół z Trzebini-Sierszy stracił punkty z Niwą Nowa Wieś remisując 1-1. Gospodarze byli zespołem lepszym, zwłaszcza do przerwy, stworzyli więcej sytuacji, a bramkę stracili w ostatniej minucie.

Prowadzenie uzyskali miejscowi w 20 minucie po akcji Damiana Lickiewicza z Mateuszem Hałatem i uderzeniu Szymona Jędrzejczyka. Tuż przed końcem wyrównał rezerwowy Mariusz Naglik, który zdążył z dobitką.