Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

Gościbia Sułkowice - Złomex Branice 1-3 (0-2)

0-1 Paweł Zegarek 23

0-2 samob. 31

1-2 Tomasz Ostafin 65 (karny)

1-3 Paweł Zegarek 80

W piękną, słoneczną sobotę Złomex rozegrał swoje ostatnie spotkanie w tym sezonie na wyjeździe. Po emocjonującym widowisku i dwóch golach Pawła Zegarka piłkarze z Branic zwyciężyli Gościbię 3-1.

Pierwsza połowa należała zdecydowanie do gości, którzy stworzyli sobie dużo sytuacji i zdobyli dwa gole. Gościbia z kontrataków kilka razy zagroziła bramce strzeżonej przez Dziurę, ale nie zdołała go pokonać. Złomex na prowadzenie wyszedł w 23. minucie, kiedy w zamieszaniu w polu karnym strzał oddał Zegarek, a futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W 31. minucie z prawej strony dośrodkował Małota, a jeden z obrońców sułkowickich wpakował futbolówkę do własnej bramki.

W drugiej połowie Złomex zagrał nieco słabiej. Gościbia uzyskała kontaktowe trafienie w 65. minucie z rzutu karnego. Dobrze spisujący się między słupkami Bartyzel (wszedł po przerwie, pierwszy raz w tej rundzie) nie dał się już pokonać i pewnymi interwencjami zatrzymywał sułkowiczan. Na 10 minut przed końcowym gwizdkiem znów zabłysnął Zegarek, który ustalił wynik na 3-1 dla drużyny wicelidera.