Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

Gościbia Sułkowice - Orzeł Myślenice 3-0 (2-0)

1-0 Tomasz Ostafin 25

2-0 Jakub Wyrwała 33

3-0 Maciej Biela 88

Sędziowali: Łukasz Mnich oraz Jakub Pieprzyk, Sylwia Biernat (Kraków). Żółte kartki: Wojciech Tyrawa, Mardaus - Bartłomiej Łętocha, Cichoń, Ślusarz. Czerwona karta: Ostrowski (Orzeł, 87 - ubliżanie sędziemu).

GOŚCIBIA: Światłoń I - Jędrzejowski, Kamil Ostafin, Piotr Stokłosa, Arkadiusz Wyrwała - Wojciech Tyrawa (46 Adrian Biela), Mardaus (80 Garbień), Mariusz Stokłosa, Tomasz Ostafin - Jakub Wyrwała (67 Krzywoń), Maciej Biela.

ORZEŁ: Pajka (46 Jończyk) - Mikołajczyk, Ostrowski, Cichoń (46 Mistarz), Lesiński, Górka - Bałucki, Ślusarz, Bartłomiej Łętocha (60 Piotr Łętocha), Żak - Kański (70 Miłosz Leśniak).

Jesienią, po zaciętym i emocjonującym spotkaniu, Gościbia wygrała 1-0. Jednakże Ci, którzy spodziewali się kolejnych dobrych derbów powiatu myślenickiego przeżyli zawód.

W pierwszej połowie okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Optyczną przewagę miała Gościbia, która udokumentowała to golami Ostafina i Jakuba Wyrwały.

Po przerwie Orzeł zepchnął gospodarzy do obrony, ale nie umiał stworzyć sobie sytuacji. Sułkowiczanie wyprowadzali groźne kontry, ale zarówno Maciej Biela, jak i Ostafin przegrywali pojedynki z Jończykiem. W końcu po jednej z takich akcji Biela skorzystał z podania Ostafina i z bliskiej odległości ustalił wynik na 3-0.