Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Wynik mówi za siebie, Gościbia gromi Tramwaj

Tramwaj Kraków - Gościbia Sułkowice 0-7 (0-3)

0-4 Paweł Golonka
0-5 Artur Krzywoń
0-6 Artur Krzywoń
0-7 Maciej Biela

Wynik mówi sam za siebie, mecz toczył się do jednej bramki - bramki gospodarzy, którzy skądinąd bardzo dzielnie walczyli o uzyskanie honorowego gola.

Strzelanie rozpoczął niezawodny w tym sezonie Maciej Biela, który ustrzelił hat-trick i w tym sezonie ma już na koncie 6 trafień. Godny odnotowania jest fakt, że przy pierwszej bramce asystę zaliczył bramkarz Wiesław Światłoń. Dwa gole zdobył Paweł Golonka, który po raz pierwszy zagrał w tym sezonie. Bardzo ładny był jego lob na 4-0. Dwie bramki strzelił też super rezerwowy Artur Krzywoń (łącznie ma 3 bramki w dwóch meczach).

Goście w tym meczu powinni wygrać w dwucyfrowych rozmiarach, ale zawiodła skuteczność w niektórych klarownych sytuacjach. Zespół Tramwaju pierwszy celny strzał na bramkę oddał w 71. minucie. Na minutę przed końcem krakowianie byli blisko zdobycia honorowej bramki. Po strzale jednego zz zawodników piłka zmierzała w prawe "okienko", ale fantastyczna paradą popisał się Wiesław Światłoń.