Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Raba z Hejnałem o ósmej rano2013-04-16 22:27:00

Boisko Raby nie nadawało się do gry, więc mecz odbył się na sztucznej murawie w Myślenicach w niedzielę o godzinie... 8! Zespół z Dobczyc wygrał aż 5-1. Aż cztery gole w tym spotkaniu padły z rzutów karnych.

V liga (Kraków II): Raba Dobczyce - Hejnał Krzyszkowice 5-1 (2-0)

1-0 Damian Piwowarczyk 36 (karny)

2-0 Dawid Wyroba 43 (karny)

2-1 Paweł Płonka 55 (karny)

3-1 Damian Piwowarczyk 73 (karny)

4-1 Łukasz Ziemianin 89

5-1 Łukasz Ziemianin 90+1

Sędziowali: Michał Bargiel oraz Mateusz Czerwień i Krzysztof Salawa (Myślenice). Żółte kartki: Wyroba, Piwowarczyk - Raczek (2), Kołodziejczyk, Szczurek, Ciaputa. Czerwona kartka: Raczek (65, dwie żółte).

RABA: Ruman - R. Zborowski, Budyn, Godula, Śmigla (63 Czarnota), M. Zborowski (82 Krawczyk), Wyroba, Piwowarczyk, Ziemianin, Brytan (70 Mróz), Hyży (75 Gorzkowski).

HEJNAŁ: Jurczak - Szczurek, Raczek, Kołodziejczyk, Bidziński, Ciaputa, Płonka, Czernecki, G. Galas, Blecharczyk, Durlatka.

Do przerwy Raba strzeliła dwie bramki z jedenastek. Najpierw Piwowarczyk za rękę, a później Wyroba za faul na Brytanie.

W II połowie trwał serial rzutów karnych. Hejnał złapał kontakt po strzale Płonki (faul Rumana na Durlatce), ale gospodarze odskoczyli po uderzeniu Piwowarczyka (faul na Mrozie). Tuż przed końcem Ziemianin przypieczętował wygraną Raby dwoma trafieniami.