Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

Gościbia Sułkowice - Piast Wołowice 3-4 (2-2)

2-2 ??? (karny)
2-3 Waśnik
3-3 ???
3-4 Kurzeja

Piast przegrał wiosną tylko z liderującymi Czarnymi Staniątki, ale poza tym wygrał wszystkie pozostałe 5 meczów. Dzięki temu zespół z Wołowic wysunął się na czoło grupy pościgowej za przodownikiem.

W spotkaniu w Sułkowicach prowadzenie objęli gospodarze, ale wołowiczanie wyrównali po rzucie wolnym wykonanym przez Zelka z dalszej odległości. Drugiego gola zdobył Morawski z karnego, ale Gościbia też miała jedenastkę i do przerwy był remis 2-2.

W II połowie Piast znów wyszedł na prowadzenie, po centrze Zelka z wolnego do siatki trafił Waśnik. Gospodarze ponownie wyrównali, ale w 86. minucie drużyna wicelidera zadała zwycięski cios. Poszła kontra lewą stroną, dośrodkował Łęcki, strzał Tomczaka obronił bramkarz, ale dobitka Kurzei była skuteczna.