Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

Wiślanie Jaśkowice - Wiślanka Grabie 1-2 (1-0)

1-1 Trojański 80
1-2 Antas 86

WIŚLANIE: Grzesiak - Łukasik, Janusz Morawski (85 Meus), Marcin Morawski, Woźniak - Rzeszótko (65 Sekuła), Kazek (78 Sady), Michał Morawski, Wąsik - Kapusta, Wcisło (46 Rapacz).

WIŚLANKA: Techmański, Gajda, Hiller, Kutaj, Kuk, Trojański, Kruczek, R. Trawiński (65 Kordyl), Zięba (86 P. Trawiński), Maśnica (89 Wierzbiński), Antas.

To był mecz walki, gra toczyła się głównie w środku pola. Największe zagrożenie oba zespoły stwarzały ze stałych fragmentów, na dowód - wszystkie trzy gole padły po dośrodkowaniach z rzutów rożnych.

W I połowie bramkę zdobyli Wiślanie, zacentrowana przez Michała Morawskiego piłka trafiła na głowę do Kazka i było 1-0. Gospodarze mogli w tej części gry strzelić jeszcze jednego gola. Kapusta "urwał" się lewym skrzydłem, gdyby futbolówka doszła do Wcisły, to miałby przed sobą pustą bramkę. Przy stanie 1-0, już po przerwie, szansę miał Woźniak, ale z 6 metrów uderzył nad poprzeczką.

W końcówce szalę zwycięstwa przechyliła na swoją korzyść Wiślanka, dwie bramki padły po zagraniach z rzutów rożnych.