Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

Pcimianka Pcim - Jordan Zakliczyn 1-1 (1-1)

0-1 Mateusz Ślusarczyk 20
1-1 Sławomir Kosek 45

Żółte kartki: Marszalik, Sekuła (2) - ??? Czerwona kartka: Sekuła (88, dwie żółte).

Wyrównany mecz Pcimianki z Jordanem Zakliczyn zakończył się wynikiem nierozstrzygniętym 1-1. Dla obu drużyn był to pierwszy remis w tym sezonie!

Pcimianka przystępowała do gry bez kilku ważnych graczy, m.in Rojka (kartki) i braci Koników (kontuzje). Mimo to od pierwszych minut trochę niespodziewanie to gospodarze osiągnęli niewielką przewagę. Najlepszej okazji w 7. minucie nie wykorzystał P. Muniak, który po dobrej wrzutce z boku boiska przeniósł piłkę nad poprzeczką. W tym okresie Pcimianka mogła strzelić jeszcze dwie bramki, jednak brakowało szczęścia lub po prostu umiejętności wykończenia akcji. Co nie udało się miejscowym udało się Jordanowi w 20. minucie. Po dynamicznej akcji prawą stroną boiska piłkę dograno do środka, a tam z kilku metrów na raty bramkę zdobył Mateusz Ślusarczyk. Po tej bramce mecz był wyrównany i obie drużyny nie miały zbyt dużo okazji do strzelenia gola. Dopiero w 45. minucie Pcimianka przeprowadziła bramkową akcję. Długą piłkę przejął P. Muniak, pobiegł z nią około 20 metrów i na linii pola karnego zostawił ją Koskowi, który ładnie minął obrońcę i w sytuacji sam na sam strzelił obok bramkarza. Do przerwy 1-1, choć Pcimianka przez pierwszy kwadrans miała więcej okazji do zdobycia gola.

Druga połowa była wyrównana, dużo było gry w środkowej strefie boiska. Obie drużyny dążyły do zdobycia bramki, jednak w dzisiejszym meczu górą byli obrońcy i bramkarze. Po przerwie żaden z zespołów nie miał dobrej okazji. Większość akcji kończyła się przed polem karnym lub nieudanym dośrodkowaniem czy strzałem. Sędzia zawodów także nie pozwalał na wiele akcji odgwizdując każde, nawet najdrobniejsze, starcie.