V liga (Kraków II): Wiślanie Jaśkowice - Nadwiślanka Nowe Brzesko 7-1 (2-0)

7-1 Meus 88
Sędziowali Piotr Kaczmarek oraz Dariusz Szustowicz, Artur Śliwa.
WIŚLANIE: Chmura - Woźniak (80 Ignacok), Wąsik, Michał Morawski, Marcin Morawski, Kapusta, Kazek (46 Meus), Rzeszótko, Ankowski (62 Kłys), Sekuła (62 Cygan), Wcisło.
NADWIŚLANKA: Wielbłąd - Frączkiewicz, Hajdas, Sowa, Czekaj (46 Kyrcz, 65 Spytek), P. Chojka (46 Oraczewski), T. Chojka, Ziołowicz (46 Gruchała). Niciarz, Śmigla, Kłoda.

W porównaniu do tego co stało się po przerwie, to w pierwszych 45 minutach emocji nie było tak wiele... Wiślanie szybko objęli dwubramkowe prowadzenie. Najpierw Rzeszótko głową po rzucie wolnym pokonał bramkarza Wielbłąda, który nie uniknął w tej sytuacji wielkiego błędu... Wychodził do piłki z okrzykiem "Moja", ale nie zdołał sięgnąć piłki, bo wcześniej na głowę przejął ją Rzeszótko i posłał do bramki. Cztery minuty później ten sam piłkarz przedłużył szpicem buta strzał Michała Morawskiego z dystansu i było 2-0.

A po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Na 3-0 podwyższył Sekuła, na 4-0 Wcisło po dośrodkowaniu Sekuły, na 5-0 on sam po indywidualnej akcji. 6-0 było znów po trafieniu Wcisły, który zamienił na gola dośrodkowanie z lewej strony. Po tym jak Meus przewrotką ustalił dorobek bramkowy Wiślan, trudno wcześniejsze trafienie Śmigli nazwać honorowym.