Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków I)

Jutrzenka Giebułtów - Przemsza Klucze 3-1 (2-0)

1-0 Domagalski 15
2-0 Wołczyk 18
2-1 Nocoń 48 (samob.)
3-1 Domagalski 74
Sędziowała Magdalena Syta (Kraków). Żółte kartki: Domagalski, Lipiarz –  Ziębiński (2). Czerwona kartka: Ziębiński (82, dwie żółte). Widzów 50.
JUTRZENKA: P. Mucha –  Dziuba, Powroźnik, Nocoń, Ziółko – Ryś, Lipiarz, Sobótka, Stolarz – Wołczyk, Domagalski.
PRZEMSZA: Draba – T. Majcherkiewicz (46 Porcz), Hys, Guguła, D. Mucha – G. Majcherkiewicz, Mól, Kulanty (46 Barczyk), Dudek, Ziębiński – Bieda.

Jutrzenka pewnie pokonała Przemszę i jest liderem V ligi krakowskiej (gr. I).

Gospodarze od początku mieli mecz pod swoją kontrolą, zdobywając dwa gole. Pierwszy padł po podaniu Stolarza do Wołczyka, ten ostatni zagrał ze skrzydła wzdłuż bramki, a Domagalski z bliska dopełnił formalności. Niebawem było 2-0, tym razem akcję zakończył Wołczyk (asysta Stolarza).

Samobójczy gol zaraz po przerwie zmienił obraz gry. Mól wrzucił piłkę z wolnego, a do własnej bramki skierował ją nieszczęśliwie Nocoń. Goście złapali wiatr w żagle i kilka razy zagrozili bramce Jutrzenki. Giebułtowianie nie dopuścili jednak do utraty prowadzenia, pieczętując wygraną w 74. minucie. Domagalski wykorzystał błąd bramkarza i strzelił na 3-1.