Proszowianka Proszowice - Legion Bydlin 5-2 (3-0)

5-2 Krzysztof Osowski 90

Sędziował Łukasz Mnich. Żółte kartki: Gorzkowski - Petlic.
PROSZOWIANKA: Zawartka - Wrona (74 Bucki), Jelonkiewicz, Szaporów, Sołek - Sowa (45 Stopiński), A. Przeniosło, Gorzkowski, T. Przeniosło - M. Przeniosło (71 Krawiec), Perlik.
LEGION: Gorgoń - Kulawik (80 Mędrek), Kalarus, Janikowski (71 Wdowik), Król (61 Karol Osowski) - Żelazny, Pandel, Kozieł, Petlic - Krzysztof Osowski, Demarczyk.

W zaległym meczu 16. kolejki V ligi krakowskiej Proszowianka rozgromiła Legion Bydlin 5-2. Hat-trickiem popisał się Maciej Przeniosło.

Proszowianie strzelili pięć goli, a mogli dwa razy tyle. Zaczął Perlik, który dołożył nogę do podania będąc w rogu "piątki". Kolejne bramki dla gospodarzy padały po zespołowych akcjach, podopieczni trenera Andrzeja Kucharczyka "rozklepywali" obronę rywali.

Legion uratował honor przy pomocy... wiatru, który pomógł w 65. minucie Kalarusowi zdobyć gola. W ostatniej minucie goście strzelili jeszcze jedną bramkę, Krzysztof Osowski głową pokonał golkipera proszowian.