Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków I)

Sokół Kocmyrzów - Przemsza Klucze 3-5 (2-0)

3-2 G. Majcherkiewicz 54
3-3 Mól 56 (karny)
3-4 Kulanty 70
3-5 Mucha 87

Sędziował Artur Hojoł. Żółte kartki: Wąs, Dominik, Piątek (2), Łach, Zawrzykraj - Ziębiński, Mucha. Czerwona kartka: Piątek (84, dwie żółte).
SOKÓŁ: Szczałba - Piątek, Dominik, Kopyść (60 O. Rudziński), Kubka (80 M. Rudziński) - Łach, Wąs, Sado, Dudziński - Zawrzykraj, Smyrak.
PRZEMSZA: Łaskawiec - Porcz, Guguła, T. Majcherkiewicz, Mucha - Osuch (46 Słaboń), Kulawik, Mól (77 Krawczyk), Dudek (46 Kulanty), Ziębiński - G. Majcherkiewicz (65 R. Musiał).

Na bramkowe festiwale najlepiej przyjeżdżać do Kocmyrzowa. W 7 meczach tego sezonu padło tu w sumie 35 goli. W tym ostatnim, z Przemszą, oba zespoły strzeliły łącznie 8 bramek.

Przez pół meczu nie zanosiło się na porażkę Sokoła, który po golach Zawrzykraja prowadził 2-0. Najlepszy snajper gospodarzy powinien był podwyższyć na 3-0, ale w bardzo dogodnej sytuacji uderzył nad poprzeczką. Po przerwie kocmyrzowianie strzelili jeszcze bramkę na 3-1 i... przestali grać. Skrzętnie wykorzystała to Przemsza, która w ciągu trzech minut wyrównała, a w końcówce zadała kolejne dwa ciosy wygrywając 5-3!