Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze starsi > II liga (Kraków)

Clepardia Kraków - Raba Dobczyce 1-7 (0-2)

Gole dla Raby: Mika 3, Kuziela, Zborowski, Żuławiński, Dominik

Sędziował Arkadiusz Weszka.
RABA
: Irzyk, Krawczyk, Mika, Kuziela, Leśniak, Majewski, Dudek, Zborowski, Żuławiński, Dominik, Sukta oraz Kasprzyk, Waligóra.

Trampkarze starsi Raby mają szanse na awans. Zaczęli bardzo dobrze, już w 5. minucie Dominik wzorowo strzelił w "długi" słupek. Drugiego gola zdobył Żuławiński, dobijając piłkę odbitą przez bramkarza po strzale Majewskiego.

Druga połowa to popis obrońcy Daniela Miki, który zanotował hat-trick! Pierwszą bramkę zdobył głową lobując bramkarza. Drugą - bardzo podobnie; zobaczył, że golkiper Clepardii wyszedł z bramki i przerzucił nad nim piłkę. Trzecią - po wrzutce Dudka z wolnego i pięknej "główce".

Parę minut później Damian Kuziela przejął futbolówkę na 16. metrze i celnie uderzył do siatki. Krakowian dobił aktywny w dzisiejszym meczu Michał Zborowski, który dostał prostopadłe podanie od Dudka, strzelił, a następnie dobił piłkę, której nie złapał bramkarz. Zborowski miał jeszcze jedną świetną okazję, gdy z wolnego z 35-40 m trafił w spojenie słupka i poprzeczki.

Mecz odbył się w Dobczycach, gospodarzem była Clepardia.