Orlęta Rudawa - Trzebol Wielkie Drogi 5-3 (2-2)

4-3 Szymon Palczewski
5-3 Oskar Szumny
ORLĘTA:
G. Mazur - Zdziech, M. Nęcka, D. Baster, Siodłak - Koźbiał, Palczewski, Szumny, Czepiec - Kaczmarczyk.

Trampkarze Orląt Rudawa pokonali przed własną publicznością drużynę Trzebolu Wielkie Drogi w meczu rozegranym awansem. Spotkanie było rozgrywane w bardzo ciężkich warunkach i miało dramatyczny przebieg.

Drużyna z Rudawy zdołała zebrać na mecz tylko 10 zawodników i pomimo że świetnie zaczęła mecz, to jednak goście objęli prowadzenie. Kilka minut później bramkę wyrównującą strzałem z kilkunastu metrów zdobył Oskar Szumny. Grające w osłabieniu Orlęta zdołały zdominować środek pola, czego efektem była bramka strzelona przez Marka Czepca. Trzebol wyrównał tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania po dyskusyjnym rzucie karnym.

Po przewie dłuższy okres przewagi gości przerwali gracze z Rudawy i za sprawą trafienia Oskara Szumnego prowadzili 3-2. Następnie chwila nieuwagi doprowadziła do wyrównania stanu spotkania przez zawodników z Wielkich Dróg.

Na kilka minut przed zakończeniem meczu wątpliwości rozwiali najpierw Szymon Palczewski, którego bardzo ładne uderzenie z połowy boiska na 4-3 było ozdobą meczu oraz Oskar Szumny, który wykorzystując kolejną sytuację sam na sam zdobył ostatnią, piątą bramkę dla Orląt i skompletował hat-trick.