Orzeł Myślenice - Reprezentacja PPN Wieliczka 1-6

1-6 Sebastian Oraczewski

Mecz odbył się 26.05.2011 na sztucznej nawierzchni w Myślenicach.
ORZEŁ: Artur Biela - Karol Kowal, Paweł Szlaga, Karol Sroka, Michał Opydo - Radosław Talaga, Artur Kraus, Mateusz Pajka, Krzysztof Moskal, Radosłąw Widełka - Janusz Bizoń oraz Kamil Zegiel, Piotr Moskal i Paweł Kuzar. Trener: Dariusz Ślusarz.
PPN WIELICZKA: Wojciech Rajczyk - Bartosz Babik, Piotr Ptasznik, Kamil Matias, Piotr Guzik - Piotr Laskowski, Wojciech Przybył, Bartłomiej Kudelski, Szymon Gorzałczany, Sebastian Oraczewski, Piotr Niciarz oraz Filip Jasiołek, Arkadiusz Michałek, Krzysztof Dębowski i Andrzej Dębowski. Trener: Paweł Matera.

Przygotowująca się do prestiżowego turnieju podczas Dni Niepołomic reprezentacja trampkarzy wielickiego podokręgu, prowadzona przez Pawła Materę, rozgromiła w sparingowym meczu swoich rówieśników z Orła Myślenice aż 6-1. Reprezentanci Wieliczki zdecydowanie przeważali w tym spotkaniu i zasłużenie wygrali. Dla podopiecznych Dariusza Ślusarza i Krzysztofa Karpety była to na pewno sroga lekcja futbolu. Ozdobą meczu był jednak piękny gol Radosława Widełki, który strzałem w "okienko" z boku boiska zaliczył honorowe trafienie dla myśleniczan.

Mecz lepiej rozpoczęli reprezentanci Wieliczki, Wojciech Przybył dość szybko trafił do siatki, pokonując Artura Bielę. Orzeł zdołał natomiast nawiązać walkę tylko w pierwszych minutach i rozdrażniony
straconym golem zdołał doprowadzić do wyrównania i to pięknym uderzeniem. Z dośrodkowania Radosława Widełki z prawej strony wyszedł strzał, gdyż mocno bita piłka wpadła w samo "okienko" dalszego słupka bramki strzeżonej przez Wojciecha Rajczyka. Piękny gol!

Z remisu Orłowcy nie cieszyli się jednak zbyt długo, bo w kolejnych 10 minutach rywale zaaplikowali im kilka bramek.

Najpierw Bielę pokonał Piotr Laskowski, a następnie swojego drugiego gola zdobył Wojciech Przybył. Rozpędzeni goście byli bezlitośni w kolejnych atakach, do siatki trafili kolejno Krzysztof Dębowski, Piotr Niciarz i Sebastian Oraczewski.