Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Trampkarze młodsi > Grupa wydzielona (Kraków) TM
SPORTOWETEMPO.pl patronuje: 152 gole w pierwszym dniu Halowych Mistrzostw Krakowa trampkarzy i żaków (FOTO)2009-11-14 22:26:00

Już po raz 49. (!) wystartowały Halowe Mistrzostwa Krakowa trampkarzy i żaków. Patronuje im nasz portal SPORTOWETEMPO.pl.


W pierwszym dniu grali trampkarze starsi i najmłodsi. W 33 meczach padły w sumie 152 bramki, co daje atrakcyjną średnią - 5 na mecz. Tylko w dwóch spotkaniach padły wyniki remisowe. Najwyższe zwycięstwo odnieśli trampkarze starsi Cracovii, którzy rozgromili Albertusa Kraków 13-0. "Pasiaki" ponadto pokonały Pogórze Świątniki Gorne 8-0, zdobywając w dwóch meczach 21 bramek!

Do mistrzostw zgłosiło się aż 145 drużyn! W kategorii trampkarzy starszych startuje 40 zespołów, trampkarzy młodszych - 42, trampkarzy najmłodszych - 39, a żaków - 24.

Rozgrywki trwać będą niemal do wiosny. Finały przewidziano na 6-7 marca 2010 roku (tylko trampkarze starsi kończą wcześniej - 21 lutego).

Trampkarze starsi i młodsi rozgrywają mecze pod balonem KS Hutnik Kraków, ul. Ptaszyckiego 4. Trampkarze najmłodsi i żaki grają w hali COM-COM ZONE w Krakowie przy ul. Ptaszyckiego 6.

Trampkarze starsi grają piłką nr 5, młodsi - nr 4, a najmłodsi i żaki piłką siatkową. Drużyny trampkarzy starszych i młodszych składają się z 7 zawodników (w tym bramkarza), a najmłodszych i żaków - z 6 zawodników (w tym bramkarz).

Wyniki trampkarzy starszych (sobota, 14 listopada)

Grupa A
WISŁA SA Kraków - TRAMWAJ Kraków 3-0: Jakub Drożdż, Kamil Przebinda, Patryk Kołodziej
WISŁA SA Kraków - GWIAZDA Ściejowice 3-1: Kamil Przebinda, Patryk Kołodziej 2 - Damian Michałek
SKAWINKA Skawina - DĄBSKI Kraków 5-1: Krzysztof Pabian 2, Mateusz Michalec, Piotr Kaim, Maksymilian Kłapcia - Konrad Nalepka
GARBARNIA II Kraków - GWIAZDA Ściejowice 0-4: Mateusz Kubiś, Dariusz Gruca 2, Damian Michałek
SKAWINKA Skawina - WANDA Kraków 2-0: Piotr Kaim, Dariusz Gałuszka
SKAWINKA Skawina - PRĄDNICZANKA Kraków 2-1: Mateusz Michalec, Krzysztof Pabian - Adrian Latoński


Grupa B
HUTNIK I Kraków - KOLEJARZ Prokocim Kraków 4-0
: Kamil Górka, Eryk Stopka, Łukasz Białkowski, Artur Książek
HUTNIK I Kraków - RYBITWY Kraków 8-0: Piotr Śwituszak, Konrad Furtak 3, Łukasz Białkowski, Konrad Łusarz, Artur Książek 2
CRACOVIA III Kraków - KOLEJARZ Prokocim Kraków 2-1: Krystian Korczek, Dominik Najder - Michał Stankiewicz
CRACOVIA III Kraków - RYBITWY Kraków 9-0: Łukasz Żak 2, Mateusz Wdowiak 2, Krystian Korczek 3, Damian Słabowski, Konrad Natkaniec


Grupa C
HUTNIK II Kraków - POGÓRZE Świątniki Górne 7-0: Adam Buksa 3, Piotr Gniecki, Patryk Serafin, Sebastian Pamuła, Krystian Grochalski
HUTNIK II Kraków - ALBERTUS Kraków 4-0: Piotr Gniecki, Sebastian Prochwicz 2, Sebastian Pamuła
CRACOVIA I Kraków - POGÓRZE Świątniki Górne 8-0: Michał Świt, Mariusz Panek 2, Patryk Moskal 2, Tomasz Śmiłek 2, Bartosz Wzorek
CRACOVIA I Kraków - ALBERTUS Kraków 13-0: Mariusz Panek 3, Michał Świt, Dawid Gala, Patryk Moskal 4, Tomasz Śmiłek 2, Bartosz Wzorek


Grupa D
GARBARNIA I Kraków - CLEPARDIA Kraków 6-1: Sebastian Kokoszka 2, Grzegorz Torba 2, Andrzej Pająk, Alan Klichowski - Adam Gzyl
GARBARNIA I Kraków - WRÓŻENICE Kraków 5-2: Łukasz Litwin, Sebastian Kokoszka, Grzegorz Torba, Andrzej Pająk, Alan Klichowski - Kamil Sznajder, Michał Dziura
CRACOVIA II Kraków - CLEPARDIA Kraków 4-1: Szymon Dukała, Adrian Kurek, Michał Twaróg 2 - Adrian Masny
CRACOVIA II Kraków - WRÓŻENICE Kraków 2-2: Szymon Dukała, Piotr Kowalówka - Kamil Sznajder, Konrad Łoboda

Wyniki trampkarzy najmłodszych (sobota, 14 listopada)

Grupa A
BOREK I Kraków - CLEPARDIA Kraków 2-1: Michał Czachowski, Łukasz Zapotoczny - Robert Bieda
BOREK I Kraków - HUTNIK III Kraków 1-0: Michał Czachowski
JADWIGA I Kraków - CLEPARDIA Kraków 3-0: Jakub Kostuj, Michał Kozłecki 2
JADWIGA I Kraków - HUTNIK III Kraków 2-0: Jakub Kostuj, Jakub Wrześniak
ALBERTUS Kraków - ARMATURA Kraków 1-0: Paweł Salomon
MOSiR Bochnia - ARMATURA Kraków 7-0: Bartłomiej Chlebek 3, Mateusz Maslęga 2, Kacper Gajek, Iwo Stoczyński
MOSiR Bochnia - ALBERTUS Kraków 4-0: Bartłomiej Chlebek 2, Dominik Juszczak, Piotr Kalek


Grupa B
BRONOWIANKA Kraków - GARBARNIA II Kraków 3-0 w.o.
BRONOWIANKA Kraków - BOREK II Kraków 1-1:
Kamil Czepiec - Jakub Żółkoś
GARBARNIA II Kraków - BOREK II Kraków 0-3 w.o.


Grupa C
HUTNIK I Kraków - TS WISŁA II Kraków 2-0: Dawid Linca, Damian Klimek
HUTNIK I Kraków - NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice 8-0: Krzysztof Dymek 2, Miłosz Ostrowski 2, Filip Kopczyński, Krzysztof Grabowski, Dawid Linca, Damian Klimek
GARBARNIA I Kraków - TS WISŁA II Kraków 0-3 w.o.
GARBARNIA I Kraków - NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice 0-3 w.o.
NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice - TS WISŁA II Kraków 0-6
: Kamil KKurzawiński 2, Jan Dziadkowiec 2, Tiago Cantoro, Kacper Moskal

Terminarz na niedzielę

Trampkarze młodsi (niedziela, 15 listopada)

9.00-9.25       WAWEL Kraków   -   GOŚCIBIA Sułkowice              młodsi "D"
9.30-9.55        WAWEL Kraków   -   BOREK II Kraków                  młodsi "D"
10.00-10.25    JADWIGA I Kraków   -   GOŚCIBIA Sułkowice          młodsi "D"
10.30-10.55    JADWIGA I Kraków   -   BOREK II Kraków               młodsi "D"
11.00-11.25    GARBARNIA I Kraków   -   MICHAŁOWIANKA          młodsi "C"
11.30-11.55    GARBARNIA I Kraków   -   BOREK I Kraków            młodsi "C"
12.00-12.25    KRAKUS NH I Kraków   -   MICHAŁOWIANKA          młodsi "C"
12.30-12.55    KRAKUS NH I Kraków   -   BOREK I Kraków             młodsi "C"
13.00-13.25    KOLEJARZ Prokocim Kraków   -   POGOŃ Skotniki    młodsi "B"
13.30-13.55    KOLEJARZ Prokocim Kraków   -   LUDWINÓW Kraków    młodsi "B"
14.00-14.25    KRAKUS NH II Kraków   -   POGOŃ Skotniki            młodsi "B"
14.30-14.55    KRAKUS NH II Kraków   -   LUDWINÓW Kraków      młodsi "B"
15.00-15.25    ARMATURA Kraków   -   GÓRNIK Wieliczka             młodsi "A"
15.30-15.55    ARMATURA Kraków   -   MILENIUM Skawina           młodsi "A"
16.00-16.25    JADWIGA II Kraków   -   GÓRNIK Wieliczka             młodsi "A"
16.30-16.55    JADWIGA II Kraków   -   MILENIUM Skawina           młodsi "A"
17.00-17.25    ALBERTUS Kraków   -   GÓRNIK Wieliczka               młodsi "A"
17.30-17.55    ALBERTUS Kraków   -   MILENIUM Skawina            młodsi "A"

Żaki (niedziela, 15 listopada)

15.00-15.25    BOREK I Kraków   -   HUTNIK IV Kraków                żaki gr"A"
15.30-15.55    BOREK I Kraków   -   ALBERTUS II Kraków             żaki gr"A"
16.00-16.25    WIECZYSTA Kraków   -   HUTNIK IV Kraków           żaki gr"A"
16.30-16.55    WIECZYSTA Kraków   -   ALBERTUS II Kraków       żaki gr"A"
17.00-17.25    TS WISŁA I Kraków   -   CRACOVIA II Kraków        żaki gr"B"
17.30-17.55    TS WISŁA I Kraków   -   HUTNIK III Kraków           żaki gr"B"
18.00-18.25    BRONOWIANKA Kraków   -   CRACOVIA II Kraków   żaki gr"B"
18.30-18.55    BRONOWIANKA Kraków   -   HUTNIK III Kraków      żaki gr"B"

 

RST


wisla1a.jpg
gwiazdaa.jpg
tramwaja.jpg
dabskia.jpg
gwia3a.jpg
wisgwi1a.jpg
wisgwi2a.jpg
gar2gwi2a.jpg
gar2gwia.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty