Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Trampkarze młodsi > Grupa wydzielona (Kraków) TM
Podokręg Kraków ustalił skład lig trampkarzy i młodzików (AKTUALIZACJA)2011-07-15 21:54:00

Zarząd Podokręgu PN Kraków ustalił skład lig trampkarzy starszych i młodzików w najbliższym sezonie 2011/12.


Przypomnijmy, że trampkarze starsi to w nadchodzących rozgrywkach roczniki 1997 i 1998, a młodzicy - roczniki 1999 i 2000.

Krakowska I liga trampkarzy starszych (13 drużyn)

Cracovia II
Dalin Myślenice
Gościbia Sułkowice
Górnik Wieliczka
Hutnik II Kraków
Karpaty Siepraw
Proszowianka Proszowice
Prokocim Kraków
Skawinka Skawina
Wanda Nowa Huta
Wieczysta Kraków
Wisła II Kraków

Przebój Wolbrom (z Podokręgu Olkusz)

Krakowska I liga młodzików (14 drużyn)

Cracovia II
Dalin Myślenice
Gościbia Sułkowice
Hutnik II Kraków
Jadwiga I Kraków
Proszowianka Proszowice
Prokocim Kraków
Pogoń Miechów
Raba Dobczyce
Skawinka Skawina
Wieczysta Kraków
Wisła II Kraków
Akademia Piłkarska 21 II (dokooptowana dodatkowo)

Piliczanka Pilica (z Podokręgu Olkusz)

Krakowska II liga trampkarzy starszych (12 drużyn)

Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów
Błękitni Modlnica (dodatkowy awans z 3. miejsca w III lidze)
Clepardia Kraków
Gwiazda Ściejowice
Grębałowianka Kraków
Nadwiślan Kraków
Olimpic Kraków
Pogoń Miechów
Prądniczanka Kraków
Pogoń Skotniki
Słomniczanka Słomniki
Wawel Kraków
Raba Dobczyce, która spadła z I do II ligi, przeniosła się do rozgrywek PPN Myślenice.

Krakowska II liga młodzików (13 drużyn)

Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów
Armatura Kraków
Bronowianka Kraków
Clepardia Kraków
Grębałowianka Kraków
Juvenia Kraków

Karpaty Siepraw
Nadwiślan Kraków
Olimpic Kraków
Pogoń Skotniki
Prądniczanka Kraków
Trójka Myślenice

Wawel Kraków
Górnik Wieliczka, który spadł z I do II ligi, przeniósł się do rozgrywek PPN Wieliczka.

Krakowska III liga trampkarzy starszych (12 drużyn)

Armatura Kraków
Bronowianka Kraków
Borek Kraków
Bieżanowianka Kraków
Jadwiga Prandocin
Orzeł Piaski Wielkie
Płaszowianka Kraków (dodatkowy awans z 6. miejsca)
Radziszowianka Radziszów
Świt Krzeszowice

Trójka Myślenice
Zieleńczanka Zielonki
Zwierzyniecki Kraków

Krakowska III liga młodzików (12 drużyn)

Albertus Kraków

Błękitni Modlnica
Bieżanowianka Kraków
Podgórze Kraków
Płaszowianka Kraków (dodatkowy awans z 4. miejsca)
Radziszowianka Kraków
LKS Niedźwiedź
Słomniczanka Słomniki
Jadwiga II Kraków
Tramwaj Kraków (dodatkowy awans z 3. miejsca)
Wanda Nowa Huta
Zwierzyniecki Kraków

Krakowska IV liga trampkarzy starszych (13 drużyn)

Albertus Kraków
Dąbski Kraków

Feniks Krzęcin
Jadwiga II Kraków
Krakus Swoszowice
LKS Libertów
Milenium Skawina
Orliki Mników
Piast Wołowice
Strzelcy/Korona Kraków
Tramwaj Kraków
Sokół Rybna

Wróblowianka Wróblowice

Krakowska IV liga młodzików (14 drużyn)

Bibiczanka Bibice
Borek Kraków
Dąbski Kraków
Krakus Swoszowice
Milenium Skawina
Orzeł Bębło
Orzeł Sidzina
Partyzant Dojazdów
Piast Wołowice
Rybitwy Kraków
Strzelcy/Korona Kraków

Świt Krzeszowice

KS Tyniec

Wróblowianka Wróblowice

Krakowska V liga trampkarzy starszych (10 drużyn)

Bibiczanka Bibice
Ekler Baranówka
Jastrzębiec Książ Wielki
Michałowianka Michałowice

Orlęta Rudawa
Orzeł Iwanowice
Orzeł Bębło
Płomień Jerzmanowice
TS Węgrzce
Wulkan Rudno

Terminy spotkań w sprawie ustalenia terminarzy:

Poniedziałek, 1 sierpnia 2011:
15:00 I liga trampkarzy starszych
16:00 I liga młodzików
17:00 II liga trampkarzy starszych
18:00 II liga młodzików

Wtorek, 2 sierpnia 2011

15:00 III liga trampkarzy starszych
16:00 III liga młodzików
17:00 IV liga trampkarzy starszych
18:00 IV liga młodzików

Środa, 3 sierpnia 2011
17:00 V liga trampkarzy starszych

Spotkania odbywać się będą w Krakowie, w siedzibie MZPN, ul. Krowoderska 74 (III p.).

 

rst

 

Naszym zdaniem w IV lidze TS powinny się znaleźć czołowe zespoły gr. wydzielonej TS z minionego sezonu, czyli Ekler Baranówka (1. miejsce), Jastrzębiec Książ Wielki (2.), a także Płomień Jerzmanowice (5.) i TS Węgrzce (6.). Tym bardziej, że do IV ligi wpisano LKS Libertów (7. miejsce w grupie wydzielonej), Orliki Mników (8.) i Piast Wołowice (ostatnie 11.). W IV lidze znaleźli się też debiutanci: Feniks Krzęcin, Krakus Swoszowice, Strzelcy/Korona Kraków i Sokół Rybna, a także Jadwiga II i Tramwaj, które w minionym sezonie przegrały wszystkie 22 mecze walkowerem...

FORUM

Witam,
chciałbym się odnieść do komentarza redakcji dotyczącego składu IV ligi trampkarzy starszych. Wiem, że najbardziej kompetentną stroną jest Podokręg, ale skoro został wywołany zespół UKS Orliki Mników, dlatego pozwalam sobie zabrać głos. Przypuszczam, że pierwszym kryterium doboru drużyn były odległości, jakie muszą pokonać drużyny na mecze, a co się z tym wiąże koszty za transport. Kryterium sportowe w przypadku naszych drużyn okazuje się mniej ważne, ponieważ najczęściej są to kluby jednodrużynowe. W efekcie mogą zdarzyć się takie przypadki, że zespół który zajmuje czołowe miejsce, w następnym roku może mieć słaby rocznik, który większość meczów przegra.
A tak na marginesie, to obserwując niektórych trenerów jest to dla nich niestety najważniejszy problem.

Pozdrawiam,
Janusz Kleśta, UKS Orliki Mników

Aktualizacja 16.07.2011 12:00, 17.07.2011 23:00 18.07.2011 16:00, 23.07.2011 16:00




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty