Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Trampkarze młodsi > Grupa wydzielona (Kraków) TM
Akademia Piłkarska 21 wygrała w Kalwarii2011-05-13 08:13:00

W ostatnią niedzielę Miejski Klub Sportowy Kalwarianka zorganizował II Ogólnopolski Memoriał Młodzików w piłce nożnej im. Michała Sarapaty. W turnieju brało udział sześć drużyn (chłopcy z rocznika 1998 i 1999), a zwyciężyła Akademia Piłkarska 21.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Zbigniew Sarapata wraz z kapitanami drużyn i przedstawicielami Kalwarianki złożyli wiązani kwiatów przy symbolicznym miejscu na stadionie.

Organizatorzy, MKS Kalwarianka, tym turniejem chcieli upamiętnić tragiczną śmierć syna byłego prezesa i zawodnika Kalwarianki - Michała Sarapaty. Dzięki staraniom trenera Dariusza Iwanowskiego oraz dyrektora klubu Grzegorza Makówki w tym roku zorganizowano po raz kolejny ten memoriał.

Drużyny rywalizowały między sobą systemem każdy z każdym, grano po 20 minut na dwóch boiskach równocześnie. Młodzi zawodnicy walczyli o każdy skrawek boiska, pomimo młodego wieku wykazywali wielkie zaangażowanie i hart ducha. Nie brakowało ciekawych zagrań i pięknych bramek, których młodym mogą pozazdrościć seniorzy. Najlepszym zespołem w tej bardzo udanej imprezie okazał się zespół Akademii Piłkarskiej 21 z Krakowa, który odniósł komplet zwycięstw.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Akademia Piłkarska 21
2. MOSiR Jastrzębie Zdrój
3. Reprezentacja Gminy Kalwaria Zebrzydowska
4. Hutnik Kraków
5. Sandecja Nowy Sącz
6. PUKS Karol Wadowice

Najlepszy bramkarz - Mateusz Kurzanowski (MOSiR Jastrzębie Zdrój)
Najlepszy strzelec – Oliwer Bogusławski (Akademia Piłkarska 21)

www.naszakalwaria.pl, www.ap21.pl
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty