Gościbia Sułkowice - Wieczysta Kraków 2-6 (0-4)

2-5 Latoń 65
2-6 Szymon Dubiel 70
WIECZYSTA: Grzegorz Murzański, Jakub Sosnowski - Damian Sałapat, Aleksander Skoczek, Szymon Pojedyniec, Mateusz Gil, Tomasz Białowąs, Jakub Tracz, Dawid Jazgar, Jakub Dąbrowski, Szymon Dubiel, Jakub Filip, Dominik Piksa, Michał Mamczur, Michał Łanoszka, Bartosz Jędrzejewski.
Trener: Marek Bojko. Trener bramkarzy: Łukasz Włodarczyk.

Wieczysta po ciężkiej przeprawie z wymagającym Dalinem wybrała się na mecz do Sułkowic, aby zrewanżować się za porażkę poniesioną jesienią na własnym boisku 3-4. Trampkarze Wieczystej byli tak bardzo zmotywowani, że od pierwszego gwizdka sędziego ruszyli do ataku. Już w 26. sekundzie Jakub Filip dał Wieczystej prowadzenie.

Po strzeleniu gola Wieczysta poszła za ciosem i nadal z dużym zaangażowaniem atakowała bramkę gospodarzy. W 10. minucie sędzia podyktował jedenastkę za zagranie ręką obrońcy Gościbi, a rzut karny pewnie wykorzystał Jakub Tracz.

Już minutę później padła przepiękna bramka. Z 25 m uderzył Tomasz Białowąs, a piłka wpadła do bramki tuż przy lewym słupku, odbijając się jeszcze od poprzeczki.

W 14. minucie po wyrzucie ręką bramkarza Gościbi futbolówkę przejął Jakub Tracz i dograł wychodzącemu na dogodną pozycję Dominikowi Piksie, który strzałem w "długi" róg podwyższył na 4-0 dla krakowian. Do przerwy, pomimo kilku okazji z obu stron, bramki już nie padły.

Drugą połowę Gościbia rozpoczęła bardzo dynamicznie i w 36. minucie strzeliła bramkę uśpionej wysokim prowadzeniem Wieczystej. W 45. minucie na 5-1 podwyższył pięknym strzałem zza pola karnego Jakub Dąbrowski, na co w 65 minucie Gościbia odpowiedziała następnym trafieniem. Wynik ustalił w ostatniej akcji meczu Szymon Dubiel.