Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Rozgrywki halowe
Lajkonik Memoriału A. Grabki dla Sparty Praga (FOTOGALERIA)2012-02-19 15:24:00 RK

Sparta Praga triumfowała w rozegranym w Krakowie XXV Międzynarodowym Turnieju Halowym Młodzików U-12 o Puchar im. Adama Grabki. Lajkonika, główną nagrodę, wręczył czeskim piłkarzom Ludwik Miętta Mikołajewicz, prezes TS Wisła, organizatora zawodów.


Na podium znalazły się dwa polskie zespoły - Śląsk Wrocław i Lechia Gdańsk. Drużyny Wisły Kraków zajęły 7. i 11. miejsce.

- Sparta była rzeczywiście najlepsza w tym turnieju. W eliminacjach graliśmy z nią i mogliśmy sprawić niespodziankę, ale przy stanie 1-1 nie wykorzystaliśmy mega okazji... - powiedział Rafał Wisłocki, trener młodych wiślaków.

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE
Najlepszy piłkarz: Ales Oulicky (Sparta Praga)
Król strzelców: Bartłomiej Merchel (Lechia Gdańsk), 10 goli
Najlepszy bramkarz: Ondrej Adamek (Sparta Praga)
Najlepszy obrońca: Dawid Musiał (Śląsk Wrocław)
Najlepszy trener: Radek Zavřel (Sparta Praga)

Medale i nagrody wręczali: prezes TS Wisła Ludwik Miętta Mikołajewicz, wiceprezes TS Wisła Paweł Olesiakowski, członek zarządu TS Wisła Dariusz Zastawny, wnuk Adama Grabki - Paweł Grabka oraz piłkarze Wisły - Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak i Filip Kurto.

 

Jednym z patronów medialnych turnieju było SPORTOWETEMPO.PL

XXV Międzynarodowy Halowy Turniej Piłkarski Młodzików U-12 o Puchar im. Adama Grabki

Eliminacje, sobota 18 lutego 2012 (nowa hala Wisły, ul. Reymonta 22)

Grupa A
1. Śląsk Wrocław         5  12  10-5
2. Sparta Praga            5  12  12-2
3. Legia Warszawa      5   9    9-6
4. Wisła I Kraków         5   6   6-10
5. Dynamo Kijów          5   6   8-14
6. Górnik Zabrze           5   0   2-10

Sparta Praga – Dynamo Kijów 5-0
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 3-0
Wisła I Kraków – Legia Warszawa 0-2
Górnik Zabrze – Sparta Praga 0-2
Dynamo Kijów – Legia Warszawa 1-4
Wisła I Kraków – Śląsk Wrocław 0-1
Dynamo Kijów – Górnik Zabrze 2-1
Wisła I Kraków – Sparta Praga 1-4
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław 2-4
Wisła I Kraków – Górnik Zabrze 2-1
Śląsk Wrocław – Dynamo Kijów 1-3
Legia Warszawa – Sparta Praga 0-1
Wisła I Kraków – Dynamo Kijów 3-2
Górnik Zabrze – Legia Warszawa 0-1
Sparta Praga – Ślask Wrocław 0-1

Grupa B
1. Lechia Gdańsk               5  13  14-5
2. Slavia Praga                   5    9   11-6
3. Ruch Chorzów                5   9   10-5
4. Banik Ostrawa                5   6    7-9
5. Jagiellonia Białystok     5   4    9-18
6. Wisła II Kraków              5   3    7-15

Slavia Praga – Banik Ostrawa 2-0
Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok 4-0
Wisła II Kraków – Lechia Gdańsk 1-3
Jagiellonia Białystok – Slavia Praga 4-3
Lechia Gdańsk – Banik Ostrawa 3-0
Wisła II Kraków – Ruch Chorzów 1-4
Banik Ostrawa - Jagiellonia Białystok 4-1
Wisła II Kraków – Slavia Praga 0-4
Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk 0-3
Wisła II Kraków - Jagiellonia Białystok 4-1
Banik Ostrawa – Ruch Chorzów 0-2
Lechia Gdańsk – Slavia Praga 2-1
Wisła II Kraków – Banik Ostrawa 1-3
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk 3-3
Slavia Praga – Ruch Chorzów 1-0

FINAŁY

O miejsca 1-4
1. Sparta Praga          3  9  9-2
2. Śląsk Wrocław       3  4  4-5
3. Lechia Gdańsk      3  2  6-10
4. Slavia Praga           3  1  3-5


Śląsk Wrocław - Slavia Praga 1-0
Sparta Praga - Lechia Gdańsk 5-1
Sparta Praga - Śląsk Wrocław 2-0
Lechia Gdańsk - Slavia Praga 2-2
Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 3-3

O 5. miejsce

Ruch Chorzów - Legia Warszawa 3-1

O 7. miejsce
Wisła I Kraków - Banik Ostrawa 1-0

O 9. miejsce
Jagiellonia Białystok - Dynamo Kijów 1-0

O 11. miejsce
Wisła II Kraków - Górnik Zabrze 1-0

Końcowa kolejność:

1. Sparta Praga
2. Śląsk Wrocław
3. Lechia Gdańsk
4. Slavia Praga
5. Ruch Chorzów
6. Legia Warszawa
7. Wisła I Kraków
8. Banik Ostrawa
9. Jagiellonia Białystok
10. Dynamo Kijów
11. Wisła II Kraków
12. Górnik Zabrze

Składy drużyn (w nawiasie ilość zdobytych bramek)

SPARTA PRAGA
Adam Gillern, Jakub Martinec (1), Jakub Pacizek, Adam Alexandr (2), Miroslav Kovac, Daniel Fisl (1), Ales Oulicky (4), Ondrej Soukup, Zbynek Konopasek (4), Ondrej Sadlo (4), Lukas Travnicek (3), Ondrej Adamek.
Trener: Radek Zavrel.

ŚLĄSK WROCŁAW
Piotr Zabielski, Aleksander Paluszek (1), Daniel Golus (1), Dawid Musiał (1), Kacper Tarła (2), Kacper Korkosz, Oliwier Wypart (1), Piotr Kotyla, Bartosz Boruń, Patryk Ostrowski (5), Jan Micygiewicz (3), Filip Kurzela.
Trener: Arkadiusz Bator, II trener: Grzegorz Muzyka.

AP LECHIA GDAŃSK
Kryspin Kosiedowski, Jakub Głodek, Adrian Cebulski, Dominik Gawin, Kacper Zaręba (1), Klaudiusz Filas (1), Bartłomiej Nastały, Oskar Frygiel (8), Jakub Letniowski (1), Jakub Gazarkiewicz (1), Patryk Pieczonka, Bartłomiej Merchel (10).
Trener: Paweł Staruszkiewicz.

SLAVIA PRAGA
Matej Svitil, Pavel Żacek (1), Daniel Slavata, Marek Radimsky, Dominik Skarda, Michael Kostka (1), Matej Valenta (3), Theodoro Lelitro (1), Lukas Hrubnik (2), Daniel Novak (2), Tomas Vaska (1), Jan Pek (2).
Trener: Jan Bauer.

RUCH CHORZÓW
Kacper Wowra, Mateusz Machała, Bartłomiej Kulejewski (2), Krzysztof Manjura, Przemysław Bargiel (4), Paweł Schulke (2), Marek Kuzioła, Tomasz Hołos (1), Artur Jabłonka (2), Paweł Kulisz, Kordian Podstawa (2).
Trener: Grzegorz Bąk.

LEGIA WARSZAWA
Filip Białoruski, Tomasz Warszawski, Michał Borychowski, Antoni Zaborowski (1), Nikodem Zawistowski, Mikołaj Zawistowski, Michał Struzik (1), Sebastian Blok, Pascal Fischer (1), Kacper Kucharek (2), Paweł Barzyc (1), Mikołaj Neuman (4).
Trener: Piotr Kobierecki.

WISŁA I KRAKÓW
Mateusz Buryło, Wiktor Niewiadomski, Patryk Glanowski, Kamil Kurzawiński, Franciszek Wróblewski (1), Hubert Sobolewski (2), Jakub Jędras (2), Jakub Żółkoś, Kacper Pandyra, Adrian Kudelski, Jan Dziadkowiec (2), Filip Handzlik, Konrad Kordeusz.
Trener: Rafał Wisłocki.

BANIK OSTRAWA
Vladimir Neuman, Matyas Blahuta, Maciej Gaszka (1), Jaromir Srubek (1), Filip Kostel (1), Martin Noga (1), Filip Kaloc (1), Simon Plhak (1), Radek Kavalek, Martin Krakovcik, Dominik Żak (1), Ondrej Skuta.
Trener: Martin Subrt.

MOSP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Patryk Białous, Adam Józwowicz, Dawid Woźniak (1), Kacper Sokołowski, Łukasz Pilipiuk, Szymon Zawadzki, Marcin Perkowski, Mateusz Łukaszewicz (3), Jakub Karpowicz (3), Jakub Jakimiuk (2), Wojciech Sadowski.
Trener: Dariusz Ostaszewski.

DYNAMO KIJÓW
Dmitrij Kosjakow, Aleksandr Burda, Dmitrij Gołowko, Bogdan Mincenko, Wiaczesław Pinczuk (2), Siergiej Pigugin (1), Oleg Rodin (1), Edgar Sturow, Aleksandr Samojlenko (1), Nikita Sieńko (3), Stanisław Nagorniuk, Aleksandr Wanda.
Trener: Mikołajenko.

WISŁA II KRAKÓW
Jakub Ostroga, Jakub Biłko, Kacper Ostrowski (1), Mateusz Prokop (2), Karol Bratek, Kacper Moskal (3), Jakub Janik (1), Wiktor Jarosz (2), Daniel Morys, Kamil Ignyś, Jan Stańko, Dawid Nawrocki, Antoni Siodłak.
Trener: Rafał Wisłocki.

GÓRNIK ZABRZE
Mateusz Łaciak, Adrian Matlok, Michał Czekaj, Oskar Skrzyniarz, Patryk Cieślak, Szymon Kucharski, Denis Sokołowski, Tomasz Polak, Bartosz Kamiński (1), Krzysztof Wojdat, Mateusz Kapnik (1), Maciej Piskorz.
Trener: Bartosz Czolka.


RK
sparta.jpg
mietta.jpg
sparta2.jpg
slask.jpg
lechia.jpg
wislaa.jpg
bbramkarz.jpg
bbramkarz2.jpg
bobronca.jpg
bpilkarz.jpg
bpilkarz2.jpg
bstrzelec.jpg
btrener.jpg
btrener2.jpg
boficjele.jpg
csparta.jpg
csparta2.jpg
csparta3.jpg
csparta4.jpg
cslask.jpg
cslask2.jpg
cslask3.jpg
cslask4.jpg
clechia.jpg
clechia2.jpg
clechia3.jpg
clegia.jpg
cwisla1_1.jpg
cwisla1_2.jpg
cwisla1_3.jpg
cwisla1_4.jpg
cwisla1_5.jpg
cwisla1_6.jpg
cwisla1_7.jpg
cwisla1_8.jpg
cwisla2_1.jpg
cwisla2_2.jpg
aslavia.jpg
aruch.jpg
alegia.jpg
awisla.jpg
awisla2.jpg
awisla3.jpg
awisla4.jpg
awisla5.jpg
awisla6.jpg
awisla7.jpg
awisla8.jpg
abanik.jpg
ajagiellonia.jpg
adynamo.jpg
agornik.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty