Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Orliki > Grupa III (Kraków) O
Niczym wilki...

MTS Piast Skawina - Iskra Krzęcin 14-0 (9-0)

Gole: Rafał Kamiński 4, Szymon Weiss 4, Karol Stokłosa 3, Michał Rychlik 1, Błażej Burda 1, Jakub Płonka 1
PIAST: Artur Torba - Michał Rychlik, Mikołaj Brodłowicz, Krystian Boroń - Karol Stokłosa - Rafał Kamiński, Szymon Weiss oraz Błażej Burda, Konrad Cerek, Adam Łabecki, Adam Łatka, Dominik Milc, Maciej Mroczkowski, Lidia Myśliwiec, Igor Nowicki, Jakub Płonka.

Najlepszy mecz w sezonie zagrała drużyna orlików Piasta, pokonując Iskrę 14-0. Oba zespoły dzieliła różnica klas, a przecież do tego spotkania młodzi piłkarze z Krzęcina zdobyli 57 bramek w 6 meczach.

Dwukrotnie przekładany mecz między Piasta a Iskrą rozpoczął się od gradu bramek Piasta, który błyskawicznie wyszedł na prowadzenie 7-0.

- Chłopcy rzucili się na rywala od pierwszej minuty niczym wilki - komentował po meczu trener Grzegorz Krzysiak. Do przerwy licznik goli zatrzymał się na dziewięciu, a w II połowie gospodarze dołożyli kolejnych pięć trafień. Nawet kiedy na boisku w szeregach Piasta pojawiali się zmiennicy, krzęcinianie nie byli w stanie podjąć walki.