Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Młodzicy > Małopolska Liga M

Cracovia - Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-0 (2-0)

2-0 Grzegorz Chlebda 23
3-0 Adrian Kopycki 51
CRACOVIA: Mateusz Burliga - Patryk Kieliś, Andrzej Rutkiewicz, Dominik Franczak, Mateusz Jamrozy, Grzegorz Chlebda, Maksymilian Graniczkowski, Mikołaj Czechowski, Daniel Nowak, Adrian Kopycki, Jan Jaszczyński, Mikołaj Jóźwik, Dawid Żeliszczak, Mateusz Fiołek, Kamil Rokosz, Arkadiusz Grzybowski.
Trener: Marcin Urbański.

Mecze pomiędzy drużynami Cracovii i AP zawsze gwarantują dobre widowisko,. Tak było i tym razem.

Początek to dobra gra piłką zawodników AP. Pasiacy mieli problem z opanowaniem środka boiska, stwarzali jednak duże zagrożenie po dokładnych podaniach z głębi pola. Tak padły pierwsze dwie bramki dające Cracovii prowadzenie w pierwszej połowie 2-0.

Druga połowa to dobre widowisko obfitujące w sytuacje podbramkowe. AP nie wykorzystała w tym meczu wielu sytuacji, Pasy te sytuacje też miały i po przerwie jedną z nich zamieniły na bramkę dające w tej konfrontacji wynik 3-0.