Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Młodzicy > Małopolska Liga M
Hat-trick Grzybowskiego2013-04-29 06:06:00

Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej zanotowali młodzicy Cracovii rocznik 2000, pokonując rówieśników z MOSiR-u Bochnia.

4-2 ??? 57

CRACOVIA: Mateusz Burliga, Jan Klimek, Andrzej Rutkiewicz, Nikodem Morawski, Patryk Kieliś, Maksymilian Graniczkowski, Daniel Nowak, Adrian Kopycki, Mateusz Jamrozy, Arkadiusz Grzybowski, Dawid Żeliszczak, Jan Jaszczyński, Dominik Franczak, Mikołaj Jóźwik.

Trener: Łukasz Szewczyk.

Wyrównana pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0. Bardzo dobrą akcję Patryka Kielisia celnym strzałem zakończył Mikołaj Jóźwik, wcześniej Pasy nie wykorzystały rzutu karnego.

Początek drugiej połowy to zasługujący na uwagę wyczyn Arkadiusza Grzybowskiego, który w ciągu 8 minut zanotował hat-trick. Asystowali przy bramkach Jóźwik, Kieliś i Graniczkowski. Bochnianie do końca walczyli dążąc do zmiany niekorzystnego wyniku i w końcówce strzelili dwa gole (nr 17).