Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Młodzicy > IV liga (Kraków) M

Piast Wołowice - Strzelcy/Korona Kraków 1-7

1-4 Dariusz Żabówka
1-5 Radosław Bury
1-6 Mateusz Woźnica
1-7 Sebastian Sarga

Strzelcy pokonali Piast Wołowice 7-1. Mecz był przedziwny i miał dwie różne połowy. Do przerwy gospodarze zdobyli bramkę z rzutu wolnego, a krakowianie byli okrutnie nieskuteczni.

Po zmianie stron goście wzięli się do roboty i zaaplikowali Piastowi 7 bramek. Stan meczu wyrównał Paweł Liszka po podaniu Dariusza Żabówki. Następne dwa gole dołożył Sebastian Sarga, raz po asyście Liszki, a później Żabówki. Gole sypały się jak z rogu obfitości. Asystent Żabówka podsumował swój występ bramką, trafienie dołożył Radosław Bury, potem kolejne zaliczył Mateusz Woźnica. Swój znakomity występ hat-trickiem uwieńczył Sebastian Sarga. Lider drużyny dzielił i rządził w środku pola. Po przerwie obudzili się Paweł Liszka i Bartek Pióro. Michał Piotrowski był nie do przejścia, a bramkarze gości Filip Zapała i Tomasz Apostolski nie dali się więcej pokonać.