Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Młodzicy > IV liga (Kraków) M
Borek mistrzem IV ligi2012-05-21 00:30:00

2-4 Krzysztof Latosiński
2-5 Kacper Klimczyk
2-6 Maciej Zapała
2-7 Oskar Kohlbrenner

Mecz rozpoczął się od obustronnego badania sił. W końcu po rzucie rożnym bramkę otwierającą wynik strzelił Maciej Zapała. Od tego czasu Borek uzyskał przewagę, którą udokumentował zdobyciem jeszcze 2 bramek. Bardzo ładnymi strzałami z dystansu popisał się Mateusz Fąfara.

Borek, uspokojony prowadzeniem, cofnął się do obrony, co wykorzystali chłopcy z Rybitw strzelając ładnego gola z dystansu. Do przerwy było 3-1 dla gości.

Druga połowa rozpoczęła się od serii rzutów rożnych, po których Rybitwy strzeliły bramkę kontaktową. Po reprymendzie trenera Borek jednak szybko odskoczył na 6-2. Gole zdobyli Krzysztof Latosiński, Kacper Klimczyk i ponownie Maciej Zapała, któremu wyłożył piłkę Kamil Piórecki po pięknej indywidualnej akcji. Wynik ustalił Oskar Kohlbrenner uderzeniem z pola karnego.

Pani sędzina po tej bramce zakończyła mecz i w obozie chłopców z Borku zapanowała niesamowita radość i euforia. Wygrana pieczętowała pierwsze miejsce na koniec rozgrywek w IV lidze!