Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Młodzicy > III liga (Kraków C) M
Orzeł na piątkę, a Piast robi postępy

Orzeł Sidzina - Piast Skawina 5-0 (1-0)

Gole: Jakub Dziewoński, Adrian Zguda, Daniel Bosman, Wiktor Kilarski, Jakub Talarek

PIAST: Radosław Cerek - Przemysław Maj, Krzysztof Gubała, Wiktor Czopek, Radosław Droździewicz - Damian Mej, Rafał Mej, Marcel Caban - Szymon Job oraz Natalia Caban, Maksymilian Condorelli, Igor Mazur, Szymon Mazur.

Przed meczem w Sidzinie Piasta skazywano na pożarcie w meczu z bardzo solidną drużyną Orła. I choć rzeczywiście gospodarze długimi fragmentami wyraźnie przeważali, bardzo długo nie mogli sobie poradzić z dobrze zorganizowaną defensywą gości. Do przerwy było tylko 1-0. Na drugą połowę, mimo świadomości klasy rywala, Piast odkrył się próbując śmielej zaatakować. Kosztowało to utratę kolejnych bramek.

- Z każdym meczem nabieramy doświadczenia, czas pracuje na naszą korzyść i jestem pewien, że przyjdą jeszcze mecze w tym debiutanckim sezonie, w których będziemy walczyć o zwycięstwa. Dziś było znowu lepiej niż w poprzednim meczu z Milenium - podsumował mecz trener Piasta Daniel Kozłowski.