Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Młodzicy > II liga (Kraków) M

Olimpic Kraków - Trójka Myślenice 0-4 walkower

Drużyna Olimpiku została zdekompletowana w 33. minucie przy stanie 0-4
Sędziowała Patrycja Pasieka.
OLIMPIC: Bartosz Nawrocki - Daniel Piskorz, Hubert Galanty, Dawid Plutecki, Ireneusz Klocek, Paweł Lorek, Noureddine Belkorichi, Mateusz Granica, Tomasz Padlewski.
TRÓJKA: Karol Fąfała - Kacper Wołek, Maciej Kusiak, Filip Pilch, Daniel Zięba, Dawid Wykrętowicz, Mateusz Biela, Adrian Grzybek, Kamil Dzieża, Michał Nalepa, Dawid Sroka,Mateusz Nalepa, Mateusz Ambroży.

Drużyna gospodarzy przystąpiła do meczu w 9-osobowym składzie. Drugą połowę Olimpic, z powodu kontuzji 2 zawodników, rozpoczął w siódemkę. W 33. minucie spotkania kolejny piłkarz krakowian doznał kontuzji i opuścił plac gry. Sędzia zakończyła mecz z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy, przy stanie 4-0 (4-0) dla drużyny UKS Trójka Myślenice.