Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2015/2016 > Klasa Okręgowa Kraków II
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Dalin Myślenice 26 62 86-25 19 5 2 13 31 47-12 9 4 0 13 31 39-13 10 1 2
2 Kaszowianka Kaszów 26 60 65-19 18 6 2 13 31 39-11 10 1 2 13 29 26-8 8 5 0
3 AP Kmita Zabierzów 26 47 47-36 13 8 5 13 28 26-13 8 4 1 13 19 21-23 5 4 4
4 Nadwiślan Kraków 26 42 58-46 13 3 10 13 27 40-24 9 0 4 13 15 18-22 4 3 6
5 Prokocim Kraków 26 41 52-54 12 5 9 13 28 35-25 9 1 3 13 13 17-29 3 4 6
6 Garbarnia II Kraków 26 39 67-41 11 6 9 13 24 38-12 7 3 3 13 15 29-29 4 3 6
7 Borek Kraków 26 36 27-35 10 6 10 13 20 9-11 5 5 3 13 16 18-24 5 1 7
8 Clepardia Kraków 26 34 56-42 9 7 10 13 19 31-16 6 1 6 13 15 25-26 3 6 4
9 Piast Wołowice 26 33 40-47 8 9 9 13 18 20-20 4 6 3 13 15 20-27 4 3 6
10 Tęcza Piekary 26 26 37-61 7 5 14 13 20 23-24 6 2 5 13 6 14-37 1 3 9
11 Podgórze Kraków 26 26 42-57 7 5 14 13 15 22-27 4 3 6 13 11 20-30 3 2 8
12 Świt Krzeszowice 26 25 44-76 6 7 13 13 17 27-25 4 5 4 13 8 17-51 2 2 9
13 Zjednoczeni-Złomex Branice 26 17 27-69 4 5 17 13 8 11-35 2 2 9 13 9 16-34 2 3 8
14 Lotnik Kryspinów 26 17 26-66 4 5 17 13 13 17-34 3 4 6 13 4 9-32 1 1 11
Garbarnia II Kraków rozgrywa mecze w roli gospodarza na boisku sztucznym lub trawiastym (po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzem zawodów). Dalin Myślenice rozgrywa mecze w roli gospodarza na boisku trawiastym, a w przypadku złych warunków atmosferycznych na sztucznej nawierzchni (oba boiska są zweryfikowane dla danej klasy i wskazane w licencji udzielonej klubowi).
kolejka 1 (15-08-2015/16-08-2015):
1 Kaszowianka Kaszów 2-0 Zjednoczeni-Złomex Branice 2015-08-16 17:00
2 Lotnik Kryspinów 0-4 AP Kmita Zabierzów 2015-08-15 17:00
Zmiana z 16.08 na 15.08.2015
3 Tęcza Piekary 2-2 Nadwiślan Kraków 2015-08-15 17:30
4 Świt Krzeszowice 6-2 Piast Wołowice 2015-09-16 16:30
Mecz przełożony na wrzesień
5 Dalin Myślenice 5-2 Podgórze Kraków 2015-08-15 16:00
6 Borek Kraków 0-3 Clepardia Kraków 2015-08-15 17:00
Zmiana gospodarza; na boisku 0-1, po weryfikacji 0-3 w.o.
7 Prokocim Kraków 4-3 Garbarnia II Kraków 2015-08-15 11:00
kolejka 2 (22-08-2015/23-08-2015):
8 Zjednoczeni-Złomex Branice 1-10 Garbarnia II Kraków 2015-08-22 11:00
Zmiana z niedzieli na sobotę, a następnie na piątek i ponownie na sobotę (boisko Grębałowianki)
9 Borek Kraków 0-0 Prokocim Kraków 2015-08-22 17:00
10 Podgórze Kraków 5-1 Clepardia Kraków 2015-08-23 17:00
11 Piast Wołowice 0-3 Dalin Myślenice 2015-08-23 16:00
12 Nadwiślan Kraków 5-0 Świt Krzeszowice 2015-08-22 17:00
13 AP Kmita Zabierzów 2-1 Tęcza Piekary 2015-08-22 17:00
14 Kaszowianka Kaszów 2-1 Lotnik Kryspinów 2015-08-23 17:00
kolejka 3 (29-08-2015/30-08-2015):
15 Lotnik Kryspinów 3-3 Zjednoczeni-Złomex Branice 2015-08-30 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
16 Tęcza Piekary 1-4 Kaszowianka Kaszów 2015-08-29 17:00
17 Świt Krzeszowice 0-0 AP Kmita Zabierzów 2015-08-29 17:00
18 Dalin Myślenice 1-0 Nadwiślan Kraków 2015-08-29 17:00
19 Piast Wołowice 2-0 Clepardia Kraków 2015-08-30 16:00
Zmiana gospodarza
20 Prokocim Kraków 3-1 Podgórze Kraków 2015-08-29 11:00
21 Garbarnia II Kraków 1-2 Borek Kraków 2015-08-29 11:00
kolejka 4 (05-09-2015/06-09-2015):
22 Zjednoczeni-Złomex Branice 0-1 Borek Kraków 2015-09-06 16:30
23 Podgórze Kraków 4-1 Garbarnia II Kraków 2015-09-05 11:00
Zmiana godziny z 16:30 na 11:00
24 Piast Wołowice 1-1 Prokocim Kraków 2015-09-06 16:00
25 Nadwiślan Kraków 2-0 Clepardia Kraków 2015-09-05 16:30
26 AP Kmita Zabierzów 2-2 Dalin Myślenice 2015-09-05 16:30
27 Kaszowianka Kaszów 9-0 Świt Krzeszowice 2015-09-06 16:30
28 Lotnik Kryspinów 2-1 Tęcza Piekary 2015-09-06 16:30
kolejka 5 (12-09-2015/13-09-2015):
29 Tęcza Piekary 3-2 Zjednoczeni-Złomex Branice 2015-09-13 16:00
Zmiana z 12.09 na 13.09.2015
30 Świt Krzeszowice 3-1 Lotnik Kryspinów 2015-09-12 16:30
31 Dalin Myślenice 2-2 Kaszowianka Kaszów 2015-09-12 12:00
Zmiana godziny z 16:00 na 12:00
32 Clepardia Kraków 1-2 AP Kmita Zabierzów 2015-09-12 16:30
33 Prokocim Kraków 0-4 Nadwiślan Kraków 2015-09-12 16:00
34 Garbarnia II Kraków 1-1 Piast Wołowice 2015-09-12 11:00
35 Borek Kraków 0-3 Podgórze Kraków 2015-09-12 16:30
kolejka 6 (19-09-2015/20-09-2015):
36 Zjednoczeni-Złomex Branice 1-0 Podgórze Kraków 2015-09-20 16:00
37 Piast Wołowice 2-0 Borek Kraków 2015-09-20 16:00
38 Nadwiślan Kraków 6-4 Garbarnia II Kraków 2015-09-19 12:00
39 AP Kmita Zabierzów 4-0 Prokocim Kraków 2015-09-19 16:00
40 Kaszowianka Kaszów 3-1 Clepardia Kraków 2015-09-20 16:00
41 Lotnik Kryspinów 0-6 Dalin Myślenice 2015-09-20 16:00
42 Tęcza Piekary 4-1 Świt Krzeszowice 2015-09-20 16:00
Zmiana z 19.09 na 20.09.2015
kolejka 7 (26-09-2015/27-09-2015):
43 Świt Krzeszowice 4-0 Zjednoczeni-Złomex Branice 2015-09-26 16:00
44 Dalin Myślenice 4-2 Tęcza Piekary 2015-09-26 16:00
45 Clepardia Kraków 3-0 Lotnik Kryspinów 2015-09-26 16:00
46 Prokocim Kraków 0-3 Kaszowianka Kaszów 2015-09-26 16:00
47 Garbarnia II Kraków 0-1 AP Kmita Zabierzów 2015-09-27 11:00
48 Borek Kraków 0-0 Nadwiślan Kraków 2015-09-26 11:00
49 Podgórze Kraków 1-3 Piast Wołowice 2015-09-27 16:00
kolejka 8 (03-10-2015/04-10-2015):
50 Zjednoczeni-Złomex Branice 1-3 Piast Wołowice 2015-10-04 15:30
51 Nadwiślan Kraków 1-4 Podgórze Kraków 2015-10-03 15:30
52 AP Kmita Zabierzów 1-3 Borek Kraków 2015-10-03 15:30
53 Kaszowianka Kaszów 5-0 Garbarnia II Kraków 2015-10-04 15:30
54 Lotnik Kryspinów 2-2 Prokocim Kraków 2015-10-03 15:30
55 Tęcza Piekary 2-2 Clepardia Kraków 2015-10-03 15:30
56 Świt Krzeszowice 0-3 Dalin Myślenice 2015-10-03 15:30
kolejka 9 (10-10-2015/11-10-2015):
57 Dalin Myślenice 8-0 Zjednoczeni-Złomex Branice 2015-10-10 15:00
58 Clepardia Kraków 4-0 Świt Krzeszowice 2015-10-10 15:00
59 Prokocim Kraków 4-0 Tęcza Piekary 2015-10-10 15:00
60 Garbarnia II Kraków 6-0 Lotnik Kryspinów 2015-10-10 11:00
61 Borek Kraków 0-0 Kaszowianka Kaszów 2015-10-10 15:00
62 Podgórze Kraków 0-0 AP Kmita Zabierzów 2015-10-10 10:00
Zmiana godziny z 15:00 na 10:00
63 Piast Wołowice 1-0 Nadwiślan Kraków 2015-10-11 15:00
kolejka 10 (17-10-2015/18-10-2015):
64 Zjednoczeni-Złomex Branice 1-2 Nadwiślan Kraków 2015-10-17 15:00
Zmiana z niedzieli na sobotę
65 AP Kmita Zabierzów 2-1 Piast Wołowice 2015-10-17 15:00
66 Kaszowianka Kaszów 1-2 Podgórze Kraków 2015-10-17 15:00
Zmiana z 18.10 na 17.10.2015
67 Lotnik Kryspinów 0-0 Borek Kraków 2015-10-18 14:00
Zmiana z soboty na niedzielę; zmiana godziny z 15:00 na 14:00
68 Tęcza Piekary 2-4 Garbarnia II Kraków 2015-10-18 15:00
69 Świt Krzeszowice 1-2 Prokocim Kraków 2015-10-17 15:00
70 Dalin Myślenice 1-1 Clepardia Kraków 2015-10-17 15:00
kolejka 11 (24-10-2015/25-10-2015):
71 Clepardia Kraków 1-2 Zjednoczeni-Złomex Branice 2015-10-24 15:00
72 Prokocim Kraków 1-4 Dalin Myślenice 2015-10-24 15:00
73 Garbarnia II Kraków 5-0 Świt Krzeszowice 2015-10-25 11:00
74 Borek Kraków 0-0 Tęcza Piekary 2015-10-24 11:00
75 Podgórze Kraków 2-1 Lotnik Kryspinów 2015-10-24 15:00
76 Piast Wołowice 1-1 Kaszowianka Kaszów 2015-10-25 14:00
77 Nadwiślan Kraków 1-0 AP Kmita Zabierzów 2015-10-24 15:00
kolejka 12 (31-10-2015):
78 AP Kmita Zabierzów 1-1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2015-10-31 12:00
Zmiana gospodarza
79 Kaszowianka Kaszów 2-0 Nadwiślan Kraków 2015-10-31 13:30
80 Lotnik Kryspinów 1-5 Piast Wołowice 2015-10-31 13:30
81 Tęcza Piekary 2-0 Podgórze Kraków 2015-10-31 11:00
82 Świt Krzeszowice 3-1 Borek Kraków 2015-10-31 13:30
83 Dalin Myślenice 1-1 Garbarnia II Kraków 2015-10-31 11:00
84 Clepardia Kraków 2-3 Prokocim Kraków 2015-10-31 11:00
kolejka 13 (07-11-2015/08-11-2015):
85 Prokocim Kraków 2-1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2015-11-07 13:30
86 Garbarnia II Kraków 2-2 Clepardia Kraków 2015-11-08 11:00
87 Borek Kraków 2-1 Dalin Myślenice 2015-11-07 11:00
88 Podgórze Kraków 1-6 Świt Krzeszowice 2015-11-07 13:00
89 Piast Wołowice 1-1 Tęcza Piekary 2015-11-08 13:00
90 Nadwiślan Kraków 7-1 Lotnik Kryspinów 2015-11-07 13:30
91 AP Kmita Zabierzów 0-0 Kaszowianka Kaszów 2015-11-07 14:30
Zmiana godziny z 13:30 na 14:30
kolejka 14 (26-03-2016):
92 Zjednoczeni-Złomex Branice 1-1 Kaszowianka Kaszów 2016-03-26 11:30
Zmiana godziny z 13:00 na 11:30
93 AP Kmita Zabierzów 1-0 Lotnik Kryspinów 2016-03-26 13:00
Zmiana godziny z 15:30 na 13:00
94 Nadwiślan Kraków 4-2 Tęcza Piekary 2016-03-26 15:30
95 Piast Wołowice 4-4 Świt Krzeszowice 2016-03-26 15:00
96 Podgórze Kraków 2-3 Dalin Myślenice 2016-03-26 11:00
97 Clepardia Kraków 3-2 Borek Kraków 2016-03-26 11:00
98 Garbarnia II Kraków 4-1 Prokocim Kraków 2016-03-26 14:00
kolejka 15 (02-04-2016/03-04-2016):
99 Garbarnia II Kraków 3-0 Zjednoczeni-Złomex Branice 2016-04-03 11:00
100 Prokocim Kraków 2-0 Borek Kraków 2016-04-02 17:00
101 Clepardia Kraków 1-1 Podgórze Kraków 2016-04-02 17:00
102 Dalin Myślenice 2-2 Piast Wołowice 2016-04-02 16:30
103 Świt Krzeszowice 3-5 Nadwiślan Kraków 2016-04-02 17:00
104 Tęcza Piekary 0-1 AP Kmita Zabierzów 2016-04-02 16:00
105 Lotnik Kryspinów 0-2 Kaszowianka Kaszów 2016-04-02 17:00
Zmiana z 3.04 na 2.04.2016
kolejka 16 (09-04-2016/10-04-2016):
106 Zjednoczeni-Złomex Branice 1-0 Lotnik Kryspinów 2016-04-10 16:00
107 Kaszowianka Kaszów 3-0 Tęcza Piekary 2016-04-10 17:00
108 AP Kmita Zabierzów 3-1 Świt Krzeszowice 2016-04-09 16:30
Zmiana godziny z 17:00 na 16:30
109 Nadwiślan Kraków 1-3 Dalin Myślenice 2016-04-09 17:00
110 Clepardia Kraków 3-0 Piast Wołowice 2016-04-09 17:00
111 Podgórze Kraków 0-0 Prokocim Kraków 2016-04-09 11:00
112 Borek Kraków 1-0 Garbarnia II Kraków 2016-04-09 17:00
kolejka 17 (16-04-2016/17-04-2016):
113 Borek Kraków 2-1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2016-04-16 17:00
114 Garbarnia II Kraków 7-2 Podgórze Kraków 2016-04-16 14:00
115 Prokocim Kraków 3-0 Piast Wołowice 2016-04-16 17:00
116 Clepardia Kraków 5-0 Nadwiślan Kraków 2016-04-16 17:00
117 Dalin Myślenice 5-2 AP Kmita Zabierzów 2016-06-01 18:00
16.04 mecz nie odbył się, gdyż po ulewie boisko nie nadawało się do gry. Nowy termin: 25.05, zmieniony następnie na 1.06.2016
118 Świt Krzeszowice 1-5 Kaszowianka Kaszów 2016-04-16 17:00
119 Tęcza Piekary 0-3 Lotnik Kryspinów 2016-04-16 17:00
kolejka 18 (23-04-2016/24-04-2016):
120 Zjednoczeni-Złomex Branice 2-3 Tęcza Piekary 2016-04-24 16:00
121 Lotnik Kryspinów 2-4 Świt Krzeszowice 2016-04-24 17:00
122 Kaszowianka Kaszów 0-4 Dalin Myślenice 2016-04-24 17:00
123 AP Kmita Zabierzów 3-3 Clepardia Kraków 2016-04-23 17:00
124 Nadwiślan Kraków 3-2 Prokocim Kraków 2016-04-24 16:00
125 Piast Wołowice 1-2 Garbarnia II Kraków 2016-04-23 17:00
126 Podgórze Kraków 2-3 Borek Kraków 2016-04-23 17:00
kolejka 19 (30-04-2016/01-05-2016):
127 Podgórze Kraków 1-1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2016-04-30 11:00
128 Borek Kraków 0-2 Piast Wołowice 2016-04-30 17:00
129 Garbarnia II Kraków 1-1 Nadwiślan Kraków 2016-04-30 13:00
Zmiana godziny z 14:00 na 13:00
130 Prokocim Kraków 5-3 AP Kmita Zabierzów 2016-06-08 18:30
30.04 mecz przerwany w 37. minucie przy stanie 2-0; dokończony 8.06.2016
131 Clepardia Kraków 0-1 Kaszowianka Kaszów 2016-04-30 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
132 Dalin Myślenice 2-0 Lotnik Kryspinów 2016-04-30 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
133 Świt Krzeszowice 2-2 Tęcza Piekary 2016-04-30 17:00
kolejka 20 (07-05-2016/08-05-2016):
134 Zjednoczeni-Złomex Branice 0-0 Świt Krzeszowice 2016-05-08 17:00
135 Tęcza Piekary 0-2 Dalin Myślenice 2016-05-07 17:30
136 Lotnik Kryspinów 1-4 Clepardia Kraków 2016-05-08 17:00
137 Kaszowianka Kaszów 4-0 Prokocim Kraków 2016-05-08 17:00
138 AP Kmita Zabierzów 2-1 Garbarnia II Kraków 2016-05-07 13:00
Zmiana godziny z 17:00 na 12:00, a następnie na 13:00
139 Nadwiślan Kraków 2-4 Borek Kraków 2016-05-07 17:00
140 Piast Wołowice 2-1 Podgórze Kraków 2016-05-07 17:00
kolejka 21 (14-05-2016/15-05-2016):
141 Piast Wołowice 2-4 Zjednoczeni-Złomex Branice 2016-05-14 18:00
142 Podgórze Kraków 0-3 Nadwiślan Kraków 2016-05-14 18:00
143 Borek Kraków 1-1 AP Kmita Zabierzów 2016-05-14 17:30
144 Garbarnia II Kraków 0-1 Kaszowianka Kaszów 2016-05-15 11:00
145 Prokocim Kraków 3-1 Lotnik Kryspinów 2016-05-14 18:00
146 Clepardia Kraków 7-1 Tęcza Piekary 2016-05-14 18:00
147 Dalin Myślenice 8-0 Świt Krzeszowice 2016-05-14 17:00
kolejka 22 (21-05-2016/22-05-2016):
148 Zjednoczeni-Złomex Branice 0-5 Dalin Myślenice 2016-05-21 11:00
Zmiana z 22.05 na 21.05.2016
149 Świt Krzeszowice 1-1 Clepardia Kraków 2016-05-22 18:00
Zmiana z 21.05 na 22.05.2016
150 Tęcza Piekary 3-2 Prokocim Kraków 2016-05-21 18:00
151 Lotnik Kryspinów 1-1 Garbarnia II Kraków 2016-05-22 17:00
152 Kaszowianka Kaszów 2-1 Borek Kraków 2016-05-22 14:00
Zmiana godziny z 18:00 na 14:00
153 AP Kmita Zabierzów 2-0 Podgórze Kraków 2016-05-21 17:00
154 Nadwiślan Kraków 5-1 Piast Wołowice 2016-05-21 17:00
kolejka 23 (28-05-2016/29-05-2016):
155 Nadwiślan Kraków 2-1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2016-05-28 17:00
156 Piast Wołowice 2-2 AP Kmita Zabierzów 2016-05-26 14:00
Zmiana z 28.05 na 26.05.2016
157 Podgórze Kraków 1-4 Kaszowianka Kaszów 2016-05-28 17:00
158 Borek Kraków 1-0 Lotnik Kryspinów 2016-05-28 17:30
159 Garbarnia II Kraków 3-0 Tęcza Piekary 2016-05-29 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
160 Prokocim Kraków 4-1 Świt Krzeszowice 2016-05-28 18:00
161 Clepardia Kraków 0-2 Dalin Myślenice 2016-05-28 18:00
kolejka 24 (04-06-2016/05-06-2016):
162 Zjednoczeni-Złomex Branice 0-3 Clepardia Kraków 2016-06-04 18:00
Zmiana z 5.06 na 4.06.2016
163 Dalin Myślenice 4-0 Prokocim Kraków 2016-06-04 17:00
164 Świt Krzeszowice 0-0 Garbarnia II Kraków 2016-06-04 17:00
165 Tęcza Piekary 2-1 Borek Kraków 2016-06-04 18:00
166 Lotnik Kryspinów 2-1 Podgórze Kraków 2016-05-26 11:00
Zmiana z 5.06 na 26.05.2016
167 Kaszowianka Kaszów 0-0 Piast Wołowice 2016-06-05 14:00
Zmiana godziny z 18:00 na 14:00
168 AP Kmita Zabierzów 3-0 Nadwiślan Kraków 2016-06-14 18:30
Zmiana godziny z 17:00 na 13:00; 4.06 mecz nie odbył się, goście nie przyjechali; decyzją WG MZPN nowy termin: 14.06.2016; w nowym terminie mecz odwołany; weryfikacja WG MZPN: 3-0 w.o.
kolejka 25 (11-06-2016/12-06-2016):
169 Zjednoczeni-Złomex Branice 2-3 AP Kmita Zabierzów 2016-06-11 18:00
Zmiana z 12.06 na 11.06.2016
170 Nadwiślan Kraków 1-2 Kaszowianka Kaszów 2016-06-11 17:00
171 Piast Wołowice 1-1 Lotnik Kryspinów 2016-06-11 18:00
172 Podgórze Kraków 3-1 Tęcza Piekary 2016-06-11 11:00
173 Borek Kraków 2-0 Świt Krzeszowice 2016-06-11 17:00
174 Garbarnia II Kraków 5-1 Dalin Myślenice 2016-06-10 18:00
Zmiana z 11.06 na 10.06.2016
175 Prokocim Kraków 4-4 Clepardia Kraków 2016-06-11 18:00
kolejka 26 (18-06-2016):
176 Zjednoczeni-Złomex Branice 1-4 Prokocim Kraków 2016-06-18 17:00
177 Clepardia Kraków 1-2 Garbarnia II Kraków 2016-06-18 17:00
178 Dalin Myślenice 4-0 Borek Kraków 2016-06-18 17:00
179 Świt Krzeszowice 3-3 Podgórze Kraków 2016-06-18 17:00
180 Tęcza Piekary 2-0 Piast Wołowice 2016-06-18 17:00
181 Lotnik Kryspinów 3-1 Nadwiślan Kraków 2016-06-18 17:00
182 Kaszowianka Kaszów 6-2 AP Kmita Zabierzów 2016-06-18 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty