Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi
Ile drużyn w krakowskiej I lidze juniorów - 17 czy 24?2011-07-11 10:45:00

W tym tygodniu powinna zapaść ostateczna decyzja w sprawie kształtu krakowskich lig juniorów w sezonie 2011/12.


Do rozstrzygnięcia pozostaje przede wszystkim ilość drużyn w I lidze juniorów starszych. Jeden wariant przewiduje 17 drużyn, a drugi 24 (w dwóch grupach).

Naszym zdaniem, bardziej sensowny jest jednak wariant z 17 zespołami, degradacja w przyszłym roku dotykałaby 7 drużyn (plus tyle ile spadnie z MLJS). W przypadku wersji "24" spadałoby aż 14 zespołów (plus tyle ile spadnie z MLJS, czyli 0, 1, 2, 3 lub 4).

 

Biorąc z kolei pod uwagę koszty transportu, o wiele tańszy jest wariant I. Pan Andrzej Garley, członek zarządu Podokręgu PN Kraków obliczył ile kilometrów w każdym z obu wariantów mają do przejechania drużyny w trakcie sezonu:


Wersja I (gr. A I ligi - 12 drużyn):

Armatura Kraków - 453,3 km
Bieżanowianka Kraków - 427,2
Dalin Myślenice - 574,6
Gościbia Sułkowice - 581,6
Iskra Krzęcin - 458
Kolejarz Prokocim Kraków - 432,9
Nadwiślan Kraków - 481,8
Orzeł Myślenice - 510,8
Puszcza Niepołomice - 842,8
Raba Dobczyce - 464,2
Skawinka Skawina - 508,2
Wilga Golkowice - 388


Wersja II (17 drużyn w I lidze):
Akademia Piłkarska 20112 Zabierzów - 1057,2 km
Armatura Kraków - 848,2
Błękitni Modlnica - 1010,7
Dalin Myślenice - 1440,2
Gościbia Sułkowice - 1397,2
Iskra Krzęcin - 1370,8
Jadwiga Kraków - 784,2
Kolejarz Prokocim Kraków - 818,9
MOSiR Bukowno - 1918,6
Puszcza Niepołomice - 1614
Przebój Wolbrom - 2008
Przemsza Klucze - 1857,8
Raba Dobczyce - 1314,8
SMS II Kraków - 801,4
Wanda Nowa Huta -  914,4
Wawel Kraków - 950,7
Wilga Golkowice - 944,2

WERSJA I

I liga juniorów starszych - grupa A (12 drużyn)
ARMATURA Kraków, BIEŻANOWIANKA Kraków, DALIN Myślenice, GOŚCIBIA Sułkowice, ISKRA Brzączowice, PROKOCIM Kraków, NADWIŚLAN Kraków, ORZEŁ Myślenice, PUSZCZA Niepołomice, RABA Dobczyce, SKAWINKA Skawina, WILGA Golkowice

I liga juniorów starszych - grupa B (12 drużyn)
AKADEMIA PIŁKARSKA 2011 Zabierzów, BŁĘKITNI Modlnica, GRĘBAŁOWIANKA Kraków, JADWIGA Kraków, MOSiR Bukowno, PRZEBÓJ Wolbrom, PRZEMSZA Klucze, MKS SMS II Kraków, ŚWIT Krzeszowice, WAWEL Kraków, WANDA Kraków, WIECZYSTA Kraków

II liga juniorów starszych - grupa A (12 drużyn)
BOREK Kraków, CLEPARDIA Kraków, DĄBSKI Kraków, ISKRA Krzęcin, ORZEŁ Piaski Wielkie, PŁASZOWIANKA Kraków, POGOŃ Skotniki, RADZISZOWIANKA Radziszów, RYBITWY Kraków, SŁOMNICZANKA Słomniki, TRAMWAJ Kraków, ZWIERZYNIECKI Kraków

II liga juniorów starszych - grupa B (12 drużyn)

ALBERTUS Kraków, GRZEGÓRZECKI Kraków, JUTRZENKA Giebułtów, PODGÓRZE Kraków, LKS NIEDŹWIEDŹ, OLIMPIC Kraków, POGOŃ Miechów, PRĄDNICZANKA Kraków, PROSZOWIANKA Proszowice, SPARTAK Charsznica, TS WĘGRZCE, ZIELEŃCZANKA Zielonki

III liga juniorów starszych (9 drużyn)
BRATNIAK KU AZS UJ Kraków, POZOWIANKA Pozowice, STRZELCY/KORONA Kraków, TONIANKA Tonie, KS TYNIEC, VICTORIA Kraków, WIŚLANIE Jaśkowice, WRÓBLOWIANKA Wróblowicce, LOTNIK Kryspinów

WERSJA II

I liga juniorów starszych (17 drużyn)
AKADEMIA PIŁKARSKA 2011 Zabierzów, ARMATURA Kraków, BŁĘKITNI Modlnica, DALIN Myślenice, GOŚCIBIA Sułkowice, ISKRA Brzączowice, JADWIGA Kraków, PROKOCIM Kraków, MOSiR Bukowno, PUSZCZA Niepołomice, PRZEBÓJ Wolbrom, PRZEMSZA Klucze, RABA Dobczyce, MKS SMS II Kraków, WANDA Kraków, WAWEL Kraków, WILGA Golkowice

II liga juniorów starszych - grupa A (14 drużyn)

BIEŻANOWIANKA Kraków, BOREK Kraków, CLEPARDIA Kraków, DĄBSKI Kraków, ISKRA Krzęcin, NADWIŚLAN Kraków, ORZEŁ Piaski Wielkie, PŁASZOWIANKA Kraków, POGOŃ Skotniki, RADZISZOWIANKA Radziszów, RYBITWY Kraków, SKAWINKA Skawina, SŁOMNICZANKA Słomniki, ZWIERZYNIECKI Kraków

II liga juniorów starszych - grupa B (14 drużyn)

ALBERTUS Kraków, GRĘBAŁOWIANKA Kraków, GRZEGÓRZECKI Kraków, JUTRZENKA Giebułtów, PODGÓRZE Kraków, LKS NIEDŹWIEDŹ, OLIMPIC Kraków, POGOŃ Miechów, PRĄDNICZANKA Kraków, PROSZOWIANKA Proszowice, SPARTAK Charsznica, ŚWIT Krzeszowice, WIECZYSTA Kraków, ZIELEŃCZANKA Zielonki

III liga juniorów starszych (11 drużyn)
BRATNIAK KU AZS UJ Kraków, LOTNIK Kryspinów, POZOWIANKA Pozowice, STRZELCY/KORONA Kraków, TONIANKA Tonie, TRAMWAJ Kraków, KS TYNIEC, VICTORIA Kraków, TS WĘGRZCE, WIŚLANIE Jaśkowice, WRÓBLOWIANKA Wróblowice

JUNIORZY MŁODSI

I liga (14 drużyn)
AKADEMIA PIŁKARSKA 2011 Zabierzów, DALIN Myślenice, GRĘBAŁOWIANKA Kraków, GWIAZDA Ściejowice, KARPATY Siepraw, KRAKUS Nowa Huta, LKS MOGILANY, IKS OLKUSZ, PODGÓRZE Kraków, POGOŃ Skotniki, PRĄDNICZANKA Kraków, PUSZCZA Niepołomice, ŚWIT Krzeszowice, WAWEL Kraków

II liga - grupa A (11 drużyn)
CEDRONKA Wola Radziszowska, GAJOWIANKA/LIBERTÓW Gaj, ISKRA Krzęcin, PROKOCIM Kraków, MILENIUM Skawina, ORZEŁ Piaski Wielkie, ORZEŁ Sidzina, TS RYBITWY Kraków, SKAWINKA Skawina, TRZEBOL Wielkie Drogi, VICTORIA Kraków

II liga - grupa B (12 drużyn)

ALBERTUS Kraków, BŁĘKITNI Modlnica, BRONOWIANKA Kraków, CLEPARDIA Kraków, HUTNIK II Kraków, JADWIGA Kraków, LOTNIK Kryspinów, MASZYCANKA Maszyce, ORLĘTA Rudawa, MKS SMS II Kraków, WANDA Nowa Huta, ZIELEŃCZANKA Zielonki

II liga - grupa C (11 drużyn)
JASTRZĘBIEC Książ Wielki, JUVENIA Prandocin, LKS NIEDŹWIEDŹ, ORZEŁ Iwanowice, PŁOMIEŃ 2010 Jerzmanowice, PODGÓRZE II Kraków, POGOŃ Miechów, PROSZOWIANKA Proszowice, WIECZYSTA Kraków, KS WRÓŻENICE, ZWIERZYNIECKI Kraków

 

st

 

Aktualizacja 17:50




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty