Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > Małopolska Liga JS

4-2 ???
5-2 Kostecki
5-3 ???
SMS: Janas (87 Strawa) - Antolak (60 Kawula), Suchan, Kret, Wróbel (65 Gąsiorek) - Chłoń (85 Kantor), Rudziński (60 Łoś), Sadecki, Mrożek (70 Sasak) - Drozd, Musiał (65 Kostecki).

SMS szybko zaczął sobie ustawiać mecz. W 4. minucie gospodarze przeprowadzili zespołową akcję, nastąpiła wrzutka w pole karne, piłka skozłowała i z 5 metrów wbił ją do siatki Drozd. Podwyższył Mrożek, który prawą stroną minął trzech zawodników Unii i pokonał bramkarza. Później Rudziński dostał prostopadłe podanie, dograł do Chłonia, a ten uderzył celnie po ziemi przy słupku. Na minutę przed przerwą krakowianie zrobili prezent rywalom. Obrońca miejscowych nabił futbolówkę na wbiegającego gracza Jaskółek, ta odbiła się od jego kolana i po chwili znalazła sie bramce SMS-u. Zamiast 4-0 (wcześniej Drozd trafił w słupek), do przerwy było 3-1.

W II połowie przytomnie do siatki w zamieszaniu uderzył Mrożek i SMS prowadził już 4-1. Unia zdobyła swego drugiego gola, ale Kostecki z dobitki podwyższył na 5-2. Tuż przed końcem Unia trafiła trzeci raz do bramki krakowian, też z dobitki, po tym jak Strawa odbił przed siebie piłkę uderzoną z ponad 20 metrów.