Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS

2-1 Nawrocki 25
3-1 Skawski 72
4-0 R. Piszczek 90

CRACOVIA: Krzeczowski - Zieliński, Potańczyk, Sarga, Denert - Ścieszka (65 Zontek), N. Piszczek, Kłusek (65 Bębenek), Steblecki, Nawrocki (60 Skawski) - R. Piszczek.

Cracovia dominowała miała dużo sytuacji, z których wykorzystał "tylko" cztery. To goście jednak objęli prowadzenie - z karnego za faul dwóch obrońców krakowian na napastniku Dalinu.

Pasy błyskawicznie wyrównały. Po wrzutce z kornera bramkarz myśleniczan "wypluł" piłkę przed siebie, a N. Piszczek pospieszył ze skuteczną dobitką. Wkrótce było już 2-1 dla gospodarzy, po tym jak Nawrocki uderzył bez przyjęcia z lewej nogi.

Krakowianie podwyższyli na 3-1 w II połowie. Steblecki zagrał "klepę" ze Skawskim, który znalazł się w sytuacji "sam na sam" i ją wykorzystał. Wynik ustalił w ostatniej minucie R. Piszczek, który dobił do pustej bramki piłkę odbitą przez bramkarza po strzale Skawskiego.

- Stać nas było na lepsze miejsce niż czwarte. Trochę żal, że tak się nie stało, ale trzeba się cieszyć z tego co jest - skwitował Stanisław Owca, trener Cracovii.