Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > Liga Małopolska

BKS Bochnia - Zatorzanka Zator 2-3 (0-1)

1-3 Wolanin 78
2-3 Mikulski 82
Czerwona kartka: Data (BKS).
BKS:
Data - Fasuga (80 Stokłosa), Robak, Tomkiewicz, Piech (62 Kubik) - Kwarta (46 Kluz), Fortuna (90 Wojas), Marut, Kupiec (62 Kostuch) - Pulak - Mikulski.

W 36. minucie napastnik Zatorzanki Michał Szewczyk poradził sobie z obrońcą BKS-u i po rykoszecie od Tomkiewicza zdobył gola dającego gościom prowadzenie.

Po przerwie zmotywowanych do walki piłkarzy BKS-u ostudziła bramka dla Zatorzanki na 2-0. Szewczyk kolejny raz dostał długą piłkę od obrońców, uporał się z defensywą bochnian i spokojnie przelobował Datę. BKS dążył do poprawy rezultatu i udało się to w 72. minucie. Z lewej strony piłkę zagrywał Kluz, a Mikulski wykorzystał błąd bramkarza, który niepotrzebnie wyszedł z bramki, minął go i zdobył kontaktową bramkę. Parę minut później skrzydłowy Zatorzanki Paweł Wolanin wykorzystał błąd obrony BKS-u i było 1-3. BKS nie poddał się i w 82. minucie Kostuch rzucił piłkę na "długi" słupek, a akcję głową wykończył Mikulski.

W 90. minucie interweniujący za linią pola karnego Data zagrał piłkę ręką i sędzia pokazał mu czerwoną kartkę. W ostatniej akcji meczu grający w dziesiątkę BKS miał jeszcze jedną dobrą sytuację. Po rzucie wolnym z połowy zakotłowało się pod bramką przyjezdnych, jednak nikt z miejscowych nie zdołał umieścić piłki w siatce.