Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > II liga (Wieliczka) JS

UKS Sygneczów - Wolni Kłaj 1-1 (1-1)

1-0 Marcin Obarzanowski 4

1-1 ??? 38

SYGNECZÓW: Paweł Dziewoński, Dariusz Dziewoński, Łukasz Grabowski, Krzysztof Bajorek, Grzegorz Wieczorek, Karol Baran, Szymon Nowak (77 Krzysztof Małajowicz), Sebastian Kmiecik, Mateusz Pańczyk, Michał Michoń (46 Kamil Małajowicz), Marcin Obarzanowski (83 Patryk Skrzypiec).

W meczu 17. kolejki wielickiej II ligi juniorów starszych zmierzyły się dwie równe drużyny. UKS Sygneczów podejmował Wolnych Kłaj.

Mecz rozpoczął się wyśmienicie dla gospodarzy. Już w 4. minucie, po wolnym za faul na Nowaku piłka wpadła pod nogi Marcina Obarzanowskiego, który celnym strzałem umieścił ją w siatce. Po dobrym początku nastąpił przestój miejscowych. Bardzo dużo akcji wyprowadzali goście, co w efekcie dało bramkę na 1-1 pod koniec pierwszej połowy.

II połowa to częste ataki Wolnych, po ich strzałach futbolówka dwukrotnie uderzyła w poprzeczkę i raz w słupek. Ale i juniorzy Sygneczowa mieli swoje okazje, również rywali od straty bramki uratowała dwa razy poprzeczka. Gole nie padły i mecz zakończył się podziałem punktów. Przed UKS-em piątkowe derby z Wilgą Golkowice.