Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > II liga (Wieliczka) JS
Wilga grała do końca

Grajpek Grajów - Wilga Golkowice 2-3 (0-2)

WILGA: Piszczek - Góra (80 P. Urbanik), Woźniak, Bobek - Jania, Bruzda, Wrona, Kędryna (70 Suder), Gawęda - Ogorzałek (70 Brożek), A. Urbanik (55 Antos).

Goście na początku narzucili swój styl gry. W 15. minucie fantastycznym lobem z 16 metrów popisał się Michał Bruzda i Wilga prowadziła 1-0. Miejscowi chcieli szybko wyrównać, ale zostali skontrowani i po wrzutce Michała Bruzdy bramkarz wypuścił piłkę i ta wpadła do bramki. Po 20 minutach było 2-0 dla juniorów z Golkowic. Gospodarze groźnie atakowali i wkrótce mieli ogromną szansę na kontaktowego gola - z karnego po zagraniu piłki ręką przez Kamila Wożniaka, ale kapitalnie obronił jedenastkę Stanisław Piszczek. Przed przerwą zespół z Grajowa miał kolejne okazje do zmiany wyniku, ale albo zawodnicy miejscowi pudłowali albo znakomicie spisywał się golkiper Wilgi.

Druga połowa zaczęła się od mocnego akcentu gospodarzy, którzy w ciągu 5 minut zdobyli dwa
gole i kontrolowali grę. Goście z Golkowic też mieli sytuacje, ale przeważał jednak Grajpek, który marnował swoje szanse.

W 87. minucie, po wrzutce Erwina Gawędy gola dla Wilgi zdobył Arkadiusz Antos i przyjezdni wywieźli 3 punkty z ciężkiego terenu.