Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > I liga (Kraków) JS

Karpaty Siepraw - Pogoń Skotniki 4-3 (1-2)

Gole dla Pogoni: Niepsuj 2, Głuszczyk

POGOŃ: Wiekiera - Sewiło, Reczek, Twardosz, Marchewka - Kukla, Hwastek - Ślęzak (58 Adamczyk), Głuszczyk, Patuła (67 Polek) - Niepsuj.

Goście przyjechali do Sieprawia mocno osłabieni, w bramce z konieczności musiał stanąć nominalny pomocnik Wiekiera. Mimo tych problemów Pogoń była równorzędnym przeciwnikiem dla Karpat i prowadziła do przerwy po dwóch trafieniach Niepsuja.

W drugiej połowie Karpaty osiągnęły sporą przewagę, goście opadli z sił. Po wyjściu na prowadzenie 3-2 gospodarze cofnęli się. Po chwili Głuszczyk popisał się kapitalnym uderzeniem z 30 metrów i wyrównał. Wszystkie braki skotniczan obnażyła 90+2. minuta, kiedy piłka po łatwym strzale z 18 metrów przy źle ustawionym murze znalazła drogę do siatki.